комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL804 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 15,5 mm |
| контролен знак за преглед | E990R01188/067 |
| дължина | 107 mm |
| височина | 44 mm |
| тегло | 0,888 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | Akebono |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21840
|
|
FERODO FDB804
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
A.B.S. 36781
|
|
APEC braking PAD794
|
|
ATE 13046059812
|
|
BENDIX 572200B
|
|
BLUE PRINT ADC44243
15.43 €
-20%
12.34 €
|
|
BOSCH 0986461768
|
|
Brake ENGINEERING PA959
|
|
BREMBO P54018
|
|
DELPHI LP954
23.62 €
-20%
18.9 €
|
|
DURON DBP310804
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
FERODO FSL804
40.32 €
-20%
32.26 €
|
|
FMSI-VERBAND 7447D567
|
|
ICER 140980
23.19 €
-0%
23.19 €
|
|
JURID 572200J
|
|
JURID 572200D
|
|
JURID 572200J
|
|
JURID 572200JAS
|
|
METELLI 2201510
|
|
MGA 468
|
|
MINTEX MDB1646
|
|
NECTO FD6736A
|
|
NECTO FD6736N
|
|
NIPPARTS 3615005
|
|
OPTIMAL 9792
|
|
PAGID T3019
|
|
REMSA 040502
|
|
ROADHOUSE 240502
|
|
ROULUNDS RUBBER 482181
|
|
STOP 572200S
|
|
TEXTAR 2184002
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
TRUSTING 1540
|
|
TRW GDB1127
33.82 €
-20%
27.06 €
|
|
UNIPART GBP1059AF
|
|
VALEO 301519
22.57 €
-20%
18.06 €
|
|
VALEO 597180
|
|
VALEO 598519
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
WAGNER WBP21840A
|
|
MITSUBISHI MB858463
|
|
MITSUBISHI MB858380
|
|
MITSUBISHI MB858463
|
|
MITSUBISHI MN102623
|
|
MITSUBISHI MR205269
|
|
MITSUBISHI MR389571
|
|
MITSUBISHI MR205269
|
|
MITSUBISHI MR389571
|
|
MITSUBISHI MZ690009
|
|
MITSUBISHI MZ690009
|
|
MITSUBISHI MZ690344
|
| Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 99 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 99 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 208 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 125 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 181 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 181 коня | бензин |
| Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 115 коня | бензин |
| Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 132 коня | бензин |
| Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 99 коня | дизел |
| Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 99 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 112 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 112 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W) | 131 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO SPORT (K90) | 177 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 194 коня | бензин |
| Mitsubishi L 400 / SPACE GEAR автобус (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 400 кутия (PD_W, PC_W, PB_V, PA_W, PA_V) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) | 177 коня | бензин |
