комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL841 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| дължина | 106 mm |
| височина | 76 mm |
| тегло | 1,6 kg |
| брой индикатори за износване | 1 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Lockheed |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21160
|
|
FERODO FDB841
55.98 €
-20%
44.79 €
|
|
A.B.S. 361241
|
|
APEC braking PAD79
|
|
BENDIX 571442B
|
|
BLUE PRINT ADJ134215
48.05 €
-20%
38.44 €
|
|
BOSCH 0986424172
|
|
Brake ENGINEERING PA421
|
|
Brake ENGINEERING PA422
|
|
BREMBO P44002
|
|
DELPHI LP471
|
|
DELPHI LP651
38.76 €
-20%
31.01 €
|
|
FERODO FSL841
43.19 €
-20%
34.55 €
|
|
FMSI-VERBAND 7400D519
|
|
ICER 180671
54.97 €
-0%
54.97 €
|
|
ICER 180672
44.91 €
-0%
44.91 €
|
|
JURID 571442D
|
|
JURID 571442J
|
|
JURID 571442JAS
|
|
METELLI 2200165
|
|
MGA 103
|
|
MINTEX MLB79
|
|
NECTO FD6137A
|
|
NECTO FD6137N
|
|
OPTIMAL 9425
|
|
PAGID T0062
|
|
QUINTON HAZELL BP388
|
|
REMSA 005611
|
|
ROADHOUSE 205611
|
|
STOP 571442S
|
|
TEXTAR 2075918015
|
|
TEXTAR 2116018005
|
|
TEXTAR 2116002
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
TRUSTING 0185
|
|
TRW GDB759
|
|
TRW GDB789
42.95 €
-20%
34.36 €
|
|
UNIPART GBP663
|
|
VALEO 540841
|
|
WAGNER WBP21160A
43.95 €
-0%
43.95 €
|
|
LAND ROVER SFP500220
|
|
LAND ROVER STC2957
|
|
LAND ROVER Stc8568
|
|
LAND ROVER STC9187
|
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 126 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 156 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 126 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 146 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 163 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 173 коня | бензин |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 106 коня | дизел |
| Land Rover RANGE ROVER I (AE, AN, HAA, HAB, HAM, HBM, RE, RN) | 182 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY I (LJ, LG) | 113 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY I (LJ, LG) | 154 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 193 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 101 коня | бензин |
| Rover 2000-3500 хетчбек (SD1) | 91 коня | дизел |
| Land Rover DISCOVERY I (LJ, LG) | 135 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY I (LJ, LG) | 182 коня | бензин |
| Land Rover DISCOVERY I (LJ, LG) | 122 коня | дизел |
