комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL859 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 121 mm |
| височина | 45 mm |
| тегло | 0,4 kg |
| спирачна система | Akebono |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21626
|
|
FERODO FDB859
26.31 €
-20%
21.04 €
|
|
A.B.S. 36848
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
APEC braking PAD800
|
|
ATE 13046059562
|
|
BENDIX 572257B
|
|
BLUE PRINT ADN14290
17.84 €
-20%
14.28 €
|
|
BOSCH 0986461122
|
|
Brake ENGINEERING PA804
|
|
Brake ENGINEERING PAS04
|
|
BREMBO P56031
|
|
DELPHI LP779
20.94 €
-20%
16.75 €
|
|
DURON DBP330859
|
|
FERODO FSL859
37.06 €
-20%
29.65 €
|
|
ICER 180922
25.18 €
-0%
25.18 €
|
|
JURID 572257J
|
|
JURID 572257D
|
|
JURID 572257J
|
|
JURID 572257JAS
|
|
METELLI 2201450
|
|
MGA 345
|
|
MINTEX MDB1623
|
|
NECTO FD6513A
|
|
NECTO FD6513N
|
|
NIPPARTS 3601053
|
|
OPTIMAL 9838
|
|
PAGID T3022
|
|
REMSA 043100
|
|
ROADHOUSE 24311
|
|
ROULUNDS RUBBER 495981
|
|
STOP 572257S
|
|
TEXTAR 2162601
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
TRUSTING 1470
|
|
TRW GDB1059
31.67 €
-20%
25.34 €
|
|
UNIPART GBP1007
|
|
UNIPART GBP1007AF
|
|
VALEO 301014
20.59 €
-20%
16.48 €
|
|
VALEO 540564
|
|
VALEO 597148
|
|
VALEO 598014
36.97 €
-20%
29.58 €
|
|
VALEO 601100
19.67 €
-20%
15.73 €
|
|
WAGNER WBP21626A
28.31 €
-0%
28.31 €
|
|
NISSAN 410606F626
|
|
NISSAN 4106099B25
|
| Nissan MICRA II (K11) | 54 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 75 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 57 коня | дизел |
| Nissan MICRA II (K11) | 60 коня | бензин |
| Nissan MICRA II (K11) | 82 коня | бензин |
