комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL917 |
| страна на монтаж | задна ос |
| дебелина | 14,5 mm |
| дължина | 85 mm |
| височина | 63 mm |
| тегло | 0,85 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | с акустично предупреждение за износване |
| спирачна система | TRW |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21682
|
|
FERODO FDB917
31.67 €
-20%
25.34 €
|
|
MG GBP90323
|
|
MG SFP10012
|
|
A.B.S. 36645
19.64 €
-20%
15.71 €
|
|
APEC braking PAD834
|
|
BENDIX 571938B
|
|
BOSCH 0986424568
|
|
Brake ENGINEERING PA990
|
|
BREMBO P28027
|
|
DELPHI LP880
47.13 €
-20%
37.7 €
|
|
DURON DBP200917
|
|
FERODO FSL917
39.87 €
-20%
31.9 €
|
|
ICER 180995
46.11 €
-0%
46.11 €
|
|
JURID 571938D
|
|
JURID 571938J
|
|
JURID 571938JAS
|
|
METELLI 2206911
|
|
MGA 524
|
|
MINTEX MDB1673
|
|
NECTO FD6594A
|
|
OPTIMAL 9878
|
|
PAGID T5139
|
|
REMSA 025182
|
|
ROADHOUSE 225112
|
|
ROULUNDS RUBBER 491381
|
|
STOP 571938S
|
|
TEXTAR 2168202
73.38 €
-20%
58.7 €
|
|
TRUSTING 7071
24.46 €
-0%
24.46 €
|
|
TRW GDB1169
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
UNIPART GBP323
|
|
UNIPART GBP323AF
|
|
VALEO 540920
|
|
WAGNER WBP21682A
|
|
ROVER GBP90323AF
|
|
ROVER SFP000360
|
| Rover 800 хетчбек (XS) | 140 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 173 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 177 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 177 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 118 коня | дизел |
| Rover 800 (XS) | 118 коня | дизел |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 133 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 133 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 136 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 136 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 180 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 180 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 150 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 169 коня | бензин |
| Rover 800 купе | 169 коня | бензин |
| Rover 800 купе | 118 коня | дизел |
| Rover 800 (XS) | 175 коня | бензин |
| Rover 800 купе | 175 коня | бензин |
| Rover 800 хетчбек (XS) | 197 коня | бензин |
| Rover 800 (XS) | 197 коня | бензин |
