комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FSL989 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| контролен знак за преглед | E990R01164/901 |
| дължина | 102 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 1,6 kg |
| спирачна система | Lockheed |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20759
|
|
FERODO FDB989
|
|
FERODO FVR989
48.97 €
-20%
39.18 €
|
|
LDV GBP627
|
|
A.B.S. 36124
33.67 €
-20%
26.94 €
|
|
APEC braking PAD61
|
|
Brake ENGINEERING PA1231
|
|
BREMBO P52010
|
|
DELPHI LP41
20.54 €
-20%
16.43 €
|
|
FERODO FSL989
29.12 €
-20%
23.3 €
|
|
JURID 571280J
|
|
JURID 571280J
|
|
JURID 571840J
99.28 €
-20%
79.42 €
|
|
MINTEX MLB41
|
|
NECTO FD6825V
|
|
QUINTON HAZELL BP163
|
|
TEXTAR 2075918004
|
|
TRUSTING 0180
|
|
UNIPART GBP267
|
|
UNIPART GBP627
|
|
WAGNER WBP20759A
|
|
LAND ROVER STC2956
|
