комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR1000 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 19 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 130 mm |
| ширина | 59 mm |
| тегло | 1,88 kg |
| брой индикатори за износване | 4 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | TRW |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с болтове на спирачния апарат |
| WVAномер | 21801;21802 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21801
|
|
FERODO 21802
|
|
FERODO FDB1000
66.75 €
-20%
53.4 €
|
|
A.B.S. 36899
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
ABEX AVR104
|
|
APEC braking PAD898
|
|
ATE 13046029782
|
|
BENDIX 571838B
|
|
BOSCH 0986424033
|
|
BOSCH 0986424033
|
|
FEBI BILSTEIN 16224
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
FERODO FSL1000
59.61 €
-20%
47.69 €
|
|
JURID 571838D
|
|
JURID 571838J
66.05 €
-20%
52.84 €
|
|
JURID 571838JAS
|
|
MGA 338
|
|
MINTEX MDB1702
|
|
NECTO FD6612N
|
|
NECTO FD6612V
|
|
OPTIMAL 10043
41.66 €
-20%
33.33 €
|
|
REMSA 030593
|
|
STOP 571838S
|
|
TEXTAR 2180101
51 €
-20%
40.8 €
|
|
UNIPART GBP890
|
|
VALEO 301064
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
VALEO 597188
|
|
VALEO 598064
50.23 €
-20%
40.18 €
|
|
VALEO 872801
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
CITROEN 425110
|
|
CITROEN 425110
|
|
CITROEN 425453
|
|
FIAT 9946016
|
|
LANCIA 9946016
|
|
PEUGEOT 425109
|
|
PEUGEOT 425109
|
| Peugeot 806 (221) | 121 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 147 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 121 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 90 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 147 коня | бензин |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 79 коня | бензин |
| Lancia ZETA (220) | 109 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 92 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 79 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 90 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 132 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (220) | 132 коня | бензин |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 109 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 90 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 109 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 69 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 94 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 94 коня | дизел |
| Fiat ULYSSE (220) | 136 коня | бензин |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 136 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 69 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 136 коня | бензин |
| Fiat SCUDO кутия (220L) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 136 коня | бензин |
| Peugeot EXPERT (224) | 109 коня | дизел |
| Peugeot EXPERT кутия (222) | 109 коня | дизел |
| Fiat SCUDO Combinato (220P) | 94 коня | дизел |
| Lancia ZETA (220) | 109 коня | дизел |
