комплект спирачно феродо, дискови спирачки VALEO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 301062 |
| страна на монтаж | задна ос |
| спирачна система | TEVES |
| външна ширина | 63,5 mm |
| височина 1 | 57 mm |
| дебелина | 16,2 mm |
| WVAномер | 21279 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| дължина на кабела | 130 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 0024204820
|
|
MERCEDES-BENZ 0034200020
|
|
MERCEDES-BENZ 24204820
|
|
MERCEDES-BENZ 34200020
|
|
A.B.S. 37009
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
A.B.S. 37009OE
|
|
ABEX T6677
|
|
ATE 13046070852
|
|
BARUM BA2250
|
|
BENDIX 571845B
|
|
BOSCH 0986424229
|
|
BOSCH 0986494000
|
|
BOSCH 986424229
|
|
BOSCH 986494000
|
|
BRECK 219040070110
|
|
BREMBO P50030
|
|
DELPHI LP1043
|
|
DELPHI LP667
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
DEX 1990
|
|
FEBI BILSTEIN 16173
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FERODO FDB1044
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
FERODO FSL1044
42 €
-20%
33.6 €
|
|
FERODO FVR1044
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
FERODO TAR1044
|
|
FTE BL1467A2
|
|
ICER 141241
24.52 €
-0%
24.52 €
|
|
JURID 571845J
54.42 €
-20%
43.53 €
|
|
JURID 571845JAS
|
|
LPR 05P1134
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
LPR 05P623
0 €
-100%
15.3 €
|
|
LPR 5P1134
|
|
LPR 5P623
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6112892
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1289
|
|
METELLI 2201920
|
|
METELLI 2201920
|
|
MGA 249
|
|
MINTEX MDB1855
|
|
NK 1501223326
|
|
OPTIMAL 10096
|
|
PAGID T1125
|
|
QUINTON HAZELL 032122
|
|
QUINTON HAZELL 32122
|
|
QUINTON HAZELL BLF929
|
|
QUINTON HAZELL BP929
|
|
REMSA 032122
|
|
REMSA 32122
|
|
ROADHOUSE 232122
|
|
ROADHOUSE 232122
|
|
ROULUNDS RUBBER 454881
|
|
sbs 1501223326
|
|
STOP 571845S
|
|
TEXTAR 21278
|
|
TEXTAR 21904
|
|
TEXTAR 2190403
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
TEXTAR 2190416905
|
|
TRIPLE FIVE 8671005870
|
|
TRIPLE FIVE ABP9594
|
|
TRUSTING 1990
|
|
TRW GDB1289
37.58 €
-20%
30.06 €
|
|
VALEO 598062
|
| Mercedes VITO автобус (638) | 79 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 98 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 129 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 98 коня | дизел |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 143 коня | бензин |
| Mercedes VITO автобус (638) | 143 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 174 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 129 коня | бензин |
| Mercedes VITO кутия (638) | 79 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 98 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 129 коня | бензин |
| Mercedes VITO кутия (638) | 143 коня | бензин |
| Mercedes V-CLASS (638/2) | 122 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 82 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 102 коня | дизел |
| Mercedes VITO автобус (638) | 122 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 82 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 102 коня | дизел |
| Mercedes VITO кутия (638) | 122 коня | дизел |
