комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR302 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 15 mm |
| дължина | 144 mm |
| ширина | 58 mm |
| тегло | 1,8 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
| WVAномер | 20366 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20366
|
|
FERODO FDB302
|
|
A.B.S. 36092
|
|
ABEX AVR142
|
|
ATE 13046039702
|
|
ATE 13046039712
|
|
BENDIX 571217B
|
|
Brake ENGINEERING PA514
|
|
BREMBO P61011
|
|
DELPHI LP588
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
ICER 140187
37.78 €
-0%
37.78 €
|
|
JURID 571217J
|
|
MGA 94
|
|
MINTEX MDB1086
|
|
NECTO FD6008V
|
|
OPTIMAL 3501
|
|
PAGID T6008
|
|
QUINTON HAZELL BP398
|
|
REMSA 002602
|
|
ROADHOUSE 202612
|
|
ROULUNDS RUBBER 499481
|
|
TEXTAR 2036615005
|
|
TEXTAR 2036602
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
TRW GDB164
|
|
VALEO 540125
|
|
PEUGEOT 424574
|
|
PEUGEOT 425019
|
| Peugeot J7 кутия | 60 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 65 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 57 коня | дизел |
| Peugeot J9 кутия | 78 коня | бензин |
| Peugeot J9 кутия | 72 коня | дизел |
| Peugeot J9 кутия | 56 коня | дизел |
| Peugeot J9 кутия | 60 коня | бензин |
| Peugeot J9 кутия | 67 коня | дизел |
| Peugeot J7 автобус | 57 коня | дизел |
| Peugeot J7 автобус | 67 коня | дизел |
| Peugeot J7 автобус | 65 коня | бензин |
| Peugeot J7 автобус | 68 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 67 коня | дизел |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 57 коня | дизел |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 67 коня | дизел |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 68 коня | бензин |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 65 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 83 коня | бензин |
| Peugeot J7 автобус | 60 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 68 коня | бензин |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 60 коня | бензин |
| Peugeot J9 автобус | 78 коня | бензин |
| Peugeot J9 автобус | 67 коня | дизел |
| Peugeot J9 автобус | 72 коня | дизел |
| Peugeot J9 (бордова) платформа/ шаси | 78 коня | бензин |
| Peugeot J9 (бордова) платформа/ шаси | 67 коня | дизел |
| Peugeot J9 (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
