комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140187 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 144,1 mm |
| височина | 58,1 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.586 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140187 |
| спирачна система | Bendix |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20366
|
|
ICER 20367
|
|
A.B.S. 36092
|
|
ATE 13046039702
|
|
ATE 603970
|
|
BENDIX 571217B
|
|
BOSCH 0986424045
|
|
BREMBO P61011
|
|
DELPHI LP588
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
DOYEN GDB0164
|
|
FERODO FDB302
|
|
FERODO FVR302
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
FREN-J 499481
|
|
FTE BL1562F2
|
|
GIRLING 6101643
|
|
HELLA PAGID T6008
|
|
HP (ZEBRA) HP2157
|
|
ICER 140187
37.78 €
-0%
37.78 €
|
|
ICER 140187204
|
|
LÖBRO 31001
|
|
LUCAS GDB164
|
|
LUCAS CAV GDB164
|
|
LUCAS DIESEL GDB164
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB164
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB164
|
|
LUCAS TVS GDB164
|
|
MAFIX PL135
|
|
MAGNETI MARELLI BP0666
|
|
MGA MGA94
|
|
MINTEX MDB1086
|
|
MOPROD MDP0988
|
|
NECTO FD6008V
|
|
OPTIMAL 3501
|
|
PAGID T6008
|
|
QH Benelux BP398
|
|
QUINTON HAZELL BP398
|
|
REMSA 02602
|
|
REMSA 202602
|
|
ROADHOUSE 202602
|
|
ROULUNDS RUBBER 499481
|
|
SEBRO 2036615
|
|
SIMER 168
|
|
SPIDAN 31001
|
|
STOP 571217S
|
|
TEXTAR 2036615005T4047
|
|
TEXTAR 2036602
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
TRW GDB164
|
|
VALEO 598593
|
|
WOKING 126302
|
|
PEUGEOT 424574
|
|
PEUGEOT 425012
|
|
PEUGEOT 425019
|
|
PEUGEOT 425085
|
| Peugeot J7 кутия | 60 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 65 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 55 коня | дизел |
| Peugeot J7 кутия | 57 коня | дизел |
| Peugeot J9 кутия | 78 коня | бензин |
| Peugeot J9 кутия | 72 коня | дизел |
| Peugeot J9 кутия | 56 коня | дизел |
| Peugeot J9 кутия | 60 коня | бензин |
| Peugeot J9 кутия | 67 коня | дизел |
| Peugeot J7 автобус | 57 коня | дизел |
| Peugeot J7 автобус | 67 коня | дизел |
| Peugeot J7 автобус | 65 коня | бензин |
| Peugeot J7 автобус | 68 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 67 коня | дизел |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 57 коня | дизел |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 67 коня | дизел |
| Peugeot J7 автобус | 55 коня | дизел |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 55 коня | дизел |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 68 коня | бензин |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 65 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 83 коня | бензин |
| Peugeot J7 автобус | 60 коня | бензин |
| Peugeot J7 кутия | 68 коня | бензин |
| Peugeot J7 (бордова) платформа/ шаси | 60 коня | бензин |
| Peugeot J9 автобус | 78 коня | бензин |
| Peugeot J9 автобус | 67 коня | дизел |
| Peugeot J9 автобус | 72 коня | дизел |
| Peugeot J9 (бордова) платформа/ шаси | 78 коня | бензин |
| Peugeot J9 (бордова) платформа/ шаси | 67 коня | дизел |
| Peugeot J9 (бордова) платформа/ шаси | 72 коня | дизел |
