комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR450 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 18 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 114 mm |
| ширина | 58 mm |
| тегло | 1,62 kg |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
| WVAномер | 21141 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 21141
|
|
FERODO FDB450
|
|
A.B.S. 36578
22.97 €
-20%
18.38 €
|
|
ABEX AVR126
|
|
APEC braking PAD497
|
|
ATE 13046039442
|
|
BENDIX 571336B
|
|
BOSCH 0986491410
|
|
BOSCH 0986491410
|
|
Brake ENGINEERING PA435
|
|
BREMBO P24023
|
|
DELPHI LP488
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
DON CVP052
|
|
FERODO FSL450
36.07 €
-20%
28.85 €
|
|
ICER 140542
29.95 €
-0%
29.95 €
|
|
JURID 571336D
|
|
JURID 571336J
54.19 €
-20%
43.35 €
|
|
JURID 571336JAS
|
|
METELLI 2200560
|
|
MGA 217
|
|
MINTEX MDB1341
|
|
MOTORCRAFT EBD2015
|
|
MOTORCRAFT EBD3340
|
|
NECTO FD686N
|
|
NECTO FD686V
|
|
OPTIMAL 9428
|
|
PAGID T0348
|
|
QUINTON HAZELL BP406
|
|
ROADHOUSE 2206
|
|
ROULUNDS RUBBER 498381
|
|
STOP 571336S
|
|
TEXTAR 2114118004
|
|
TEXTAR 2114103
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TRUSTING 0580
|
|
TRW GDB349
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
UNIPART GBP687AF
|
|
VALEO 540407
|
|
VALEO 598032
27.77 €
-20%
22.22 €
|
|
WAGNER WBP21141A
32.31 €
-0%
32.31 €
|
|
FORD 5023486
|
|
FORD 6150947
|
|
FORD 6184245
|
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford P 100 II | 78 коня | бензин |
| Ford P 100 II | 75 коня | дизел |
