комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140542 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 116,9 mm |
| височина | 58,55 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.422 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140542 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | E9 90R-02A0109/3233 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21141
|
|
A.B.S. 36578
22.97 €
-20%
18.38 €
|
|
ACDelco 14EP204
|
|
APEC braking 0497
|
|
ATE 13046039442
|
|
ATE 603944
|
|
BARUM BA2067
|
|
BENDIX 571336B
|
|
BOSCH 0986491410
|
|
BOSCH 0986591410
|
|
BREMBO P24023
|
|
CECAUTO 614920
|
|
CHASE 0578
|
|
DELPHI LP488
27.83 €
-20%
22.26 €
|
|
DON BDB1022
|
|
DON CVP052
|
|
DOYEN GDB0349
|
|
EFI EDB0450
|
|
FERODO FDB450
|
|
FERODO FVR450
49.83 €
-20%
39.87 €
|
|
FIRST LINE 1153
|
|
FREN-J 498381
|
|
FTE BL1244A1
|
|
FTE BL1244F5
|
|
GALFER B1G10210372
|
|
GALFER G1021037
|
|
GIRLING 6103493
|
|
HELLA PAGID T0348
|
|
HP (ZEBRA) HP2515
|
|
ICER 140542
29.95 €
-0%
29.95 €
|
|
ICER 140542825
|
|
JURATEK JCP0450
|
|
JURID 571336J
54.19 €
-20%
43.35 €
|
|
LEADER PARTS 20300361
|
|
LÖBRO 31274
|
|
LUCAS GDB349
|
|
LUCAS CAV GDB349
|
|
LUCAS DIESEL GDB349
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB349
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB349
|
|
LUCAS TVS GDB349
|
|
MAFIX PL082
|
|
MAGNETI MARELLI BP0800
|
|
MGA MGA217
|
|
MINTEX MDB1341
|
|
MOPROD MDP0450
|
|
MOTRIO 8671016761
|
|
NECTO FD686V
|
|
NK 222514
|
|
OPTIMAL 9428
|
|
PAGID T0348
|
|
QH Benelux BP406
|
|
QUINTON HAZELL BP406
|
|
REMSA 20600
|
|
REMSA 20610
|
|
REMSA 220600
|
|
REMSA 220610
|
|
ROADHOUSE 220600
|
|
ROADHOUSE 220610
|
|
ROULUNDS RUBBER 498381
|
|
SACHS 111_0351
|
|
sbs 1501222514
|
|
SEBRO 2114118
|
|
SIMER 332
|
|
SPIDAN 31274
|
|
STOP 571336S
|
|
TEXTAR 2114118004T403
|
|
TEXTAR 2114103
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TRISCAN 811016844
|
|
TRW GDB349
31.8 €
-20%
25.44 €
|
|
VALEO 540407
|
|
VALEO 598032
27.77 €
-20%
22.22 €
|
|
WOKING 306300
|
|
FORD 5023486
|
|
FORD 6150947
|
|
FORD 6184245
|
|
FORD 6189145
|
|
FORD 86VB2K021AA
|
|
FORD 86VB2K021CA
|
|
FORD 86VB2K021DA
|
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 63 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 78 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 68 коня | дизел |
| Ford P 100 II | 78 коня | бензин |
| Ford P 100 II | 75 коня | дизел |
