комплект спирачно феродо, дискови спирачки FERODO
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | FERODO |
| Парт номер | FVR792 |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 17 mm |
| контролен знак за преглед | R90 Homologated |
| дължина | 167 mm |
| ширина | 62 mm |
| тегло | 2,63 kg |
| брой индикатори за износване | 2 на ос |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| спирачна система | Bendix |
| WVAномер | 20984;29984 |
| брой на покритията | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO 20984
|
|
FERODO 29984
|
|
ABEX G6304
|
|
APEC braking PAD838
|
|
BENDIX 571368B
|
|
BENDIX 572374B
|
|
BERAL 2098417004117085
|
|
BOSCH 0986424080
|
|
BOSCH 0986424080
|
|
BREMBO P56019
|
|
DELPHI LP1096
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
DELPHI LP1098
|
|
DON CVP074
|
|
ICER 140560
58.57 €
-20%
46.86 €
|
|
ICER 140561
45.9 €
-20%
36.72 €
|
|
JURID 572374D
|
|
JURID 572374J
101.62 €
-20%
81.3 €
|
|
JURID 572374JAS
|
|
METELLI 2201110
|
|
MINTEX MDB1729
|
|
OPTIMAL 9465
|
|
OPTIMAL 9647
|
|
PAGID C3004
|
|
PAGID C3012
|
|
REMSA 004802
|
|
ROADHOUSE 204802
|
|
ROADHOUSE 204812
|
|
STOP 572374S
|
|
TEXTAR 2907102
|
|
TEXTAR 2998401
|
|
TRUSTING 1130
|
|
TRW GDB1069
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
TRW GDB1077
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
WAGNER WBP20984A
|
|
NISSAN 069030810
|
|
NISSAN 69052941
|
| Nissan TRADE (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Nissan TRADE (бордова) платформа/ шаси | 106 коня | дизел |
| Nissan TRADE фургон/комби | 106 коня | дизел |
| Nissan TRADE (бордова) платформа/ шаси | 86 коня | дизел |
| Nissan TRADE фургон/комби | 75 коня | дизел |
