комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140561 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 166,7 mm |
| височина | 62,1 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 2.641 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140561 |
| спирачна система | Bendix |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 29034
|
|
ICER 29035
|
|
ICER 29220
|
|
ICER 29221
|
|
ICER 29947
|
|
BREMBO P56019
|
|
ICER 140561
45.9 €
-20%
36.72 €
|
|
OPTIMAL 9647
|
|
WOKING 148312
|
|
NISSAN 069031000
|
| Nissan TRADE (бордова) платформа/ шаси | 106 коня | дизел |
| Nissan TRADE фургон/комби | 106 коня | дизел |
| Nissan TRADE (бордова) платформа/ шаси | 86 коня | дизел |
| Nissan TRADE фургон/комби | 75 коня | дизел |
