комплект спирачно феродо, дискови спирачки HELLA PAGID
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | HELLA PAGID |
| Парт номер | 8DB 355 012-881 |
| ширина | 113,7 mm |
| височина | 62,7 mm |
| дебелина | 16,7 mm |
| контактен датчик за износване | не е за подготвен за предупредителен датчик за износване |
| WVAномер | 24462 |
| спирачна система | Lucas |
| технически информационен номер | T1652 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HELLA PAGID 24462
|
|
HELLA PAGID T1652
|
|
A.B.S. 37539
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
APEC braking PAD1594
|
|
ATE 13046027062
|
|
ATE 602706
|
|
AUGROS 55417992
|
|
BENDIX 573324B
|
|
BOSCH 0986494243
|
|
BREMBO P61087
|
|
COMLINE ADB01717
37.89 €
-20%
30.31 €
|
|
COMLINE CBP01717
|
|
DELPHI LP1991
50.73 €
-20%
40.59 €
|
|
FERODO FDB1838
63.91 €
-20%
51.13 €
|
|
GIRLING 6116641
|
|
HELLA PAGID 355012881
|
|
ICER 181768
66.48 €
-0%
66.48 €
|
|
ICER 181768700
|
|
JURID 573324J
|
|
MAGNETI MARELLI 363700201652
|
|
MAGNETI MARELLI T1652MM
|
|
METZGER 120300
|
|
MINTEX MDB2858
|
|
NK 221958
|
|
OPTIMAL 12317
|
|
PAGID T1652
|
|
PEX 7747
|
|
QUINTON HAZELL BP1587
|
|
REMSA 120300
|
|
RHIAG 107401
|
|
ROADHOUSE 2120300
|
|
TEXTAR 2446201
|
|
TEXTAR TX0811
|
|
TRW GDB1664
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
VALEO 598939
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
WAGNER WBP24462A
|
|
CITROEN 4253,29
|
|
CITROEN 425329
|
| Citroen C6 (TD_) | 211 коня | бензин |
| Citroen C6 (TD_) | 204 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 170 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 241 коня | дизел |
| Citroen C6 (TD_) | 163 коня | дизел |
