комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140279 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 149,1 mm |
| височина | 69,1 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 975 |
| тегло | 2.055 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140279 |
| спирачна система | Perrot |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20465
|
|
MERCEDES-BENZ 6015860045
|
|
A.B.S. 36142
|
|
DELPHI LP180
34.44 €
-20%
27.55 €
|
|
DON CVP044
|
|
EFI EDB0156
|
|
FERODO FDB156
|
|
FIRST LINE 1083
|
|
FOMAR Friction 51424481Q
|
|
FREN-J 424481
|
|
HP (ZEBRA) HP2145
|
|
ICER 140279
35.06 €
-0%
35.06 €
|
|
JURATEK JCP0156
|
|
LÖBRO 30095
|
|
LUCAS GDB316
|
|
LUCAS CAV GDB316
|
|
LUCAS DIESEL GDB316
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB316
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB316
|
|
LUCAS TVS GDB316
|
|
MINTEX MDB1131
|
|
MOPROD MDP1233
|
|
NECTO FD828
|
|
OPTIMAL 5905
|
|
QH Benelux BP286
|
|
QUINTON HAZELL BP286
|
|
REMSA 04700
|
|
REMSA 204700
|
|
ROADHOUSE 204700
|
|
ROULUNDS RUBBER 424481
|
|
SACHS 111_0878
|
|
SEBRO 2056418
|
|
SIMER 3244
|
|
SPIDAN 30095
|
|
ST-TEMPLIN 870001
|
|
TRW GDB316
|
|
WOKING 147300
|
| Mercedes T1 автобус (601) | 86 коня | бензин |
| Mercedes T1 автобус (601) | 65 коня | дизел |
| Mercedes T1 (бордова) платформа/ шаси (601) | 65 коня | дизел |
| Mercedes T1 (бордова) платформа/ шаси (601) | 72 коня | дизел |
