комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140316 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 166,7 mm |
| височина | 62,1 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 2.351 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140316 |
| спирачна система | Bendix |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 29706
|
|
ICER 29947
|
|
MERCEDES-BENZ 6314200020
|
|
MERCEDES-BENZ 6314200220
|
|
A.B.S. 36877
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
BENDIX 571885B
|
|
BREMBO P68013
|
|
CECAUTO 617222
|
|
DELPHI LP828
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
DON CVP064
|
|
EFI EDB0791
|
|
FERODO FCV791
|
|
FERODO FVR791
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
FTE BL1442A1
|
|
GRANTEX PAS296
|
|
HELLA PAGID C3002
|
|
HELLA PAGID T9004
|
|
ICER 140316
51.79 €
-0%
51.79 €
|
|
ICER 140316046
|
|
JURATEK JCP0791
|
|
MAGNETI MARELLI BP0934
|
|
MAGNETI MARELLI BP0990
|
|
MINTEX MDB1471
|
|
NECTO FD6070
|
|
OPTIMAL 5908
|
|
PAGID C3002
|
|
PAGID T9004
|
|
REMSA 04800
|
|
REMSA 204800
|
|
ROADHOUSE 204800
|
|
SACHS 111_0881
|
|
SIMER 426
|
|
TEXTAR 2970617005T4047
|
|
TEXTAR 2970601
|
|
VALEO 541611
|
|
WOKING 148300
|
