комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140347 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 142,1 mm |
| височина | 53,3 mm |
| дебелина | 17,2 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.530 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140347 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контролен знак за преглед | E9 90R-02A0109/3377 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20863
|
|
A.B.S. 36473
19.86 €
-20%
15.88 €
|
|
AKEBONO A095K
|
|
ATE 13046059602
|
|
ATE 605960
|
|
BENDIX 572361B
|
|
BORG & BECK BBP1497
|
|
BOSCH 0986468630
|
|
BREMBO P56015
|
|
CECAUTO 617000
|
|
DELPHI LP373
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
DON NDB53
|
|
DOYEN GDB0251
|
|
EFI EDB0643
|
|
EFI ELD1055
|
|
FERODO FDB643
34.36 €
-20%
27.49 €
|
|
FIRST LINE 1318
|
|
FREN-J 441681
|
|
FTE BL1161A1
|
|
FTE BL2103A1
|
|
GIRLING 6102519
|
|
HELLA PAGID 8DB355007291
|
|
HELLA PAGID T0859
|
|
HP (ZEBRA) HP2109
|
|
ICER 140347
36.39 €
-0%
36.39 €
|
|
ICER 140347200
|
|
JURID 572361J
|
|
LÖBRO 31776
|
|
LUCAS GDB251
|
|
LUCAS CAV GDB251
|
|
LUCAS DIESEL GDB251
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB251
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB251
|
|
LUCAS TVS GDB251
|
|
METALFREN 00264
|
|
MGA MGA264
|
|
MINTEX MDB1204
|
|
MK Kashiyama D01073
|
|
MOPROD MDP0321
|
|
MOTRIO 8671019104
|
|
NECTO FD6718A
|
|
NK 222208
|
|
OPTIMAL 9259
|
|
PAGID 8DB355007291
|
|
PAGID T0859
|
|
PEX 7083
|
|
QH Benelux BP437
|
|
QUINTON HAZELL BP437
|
|
REMSA 12900
|
|
REMSA 212900
|
|
ROADHOUSE 212900
|
|
ROULUNDS RUBBER 441681
|
|
SACHS 111_0118
|
|
sbs 1501222208
|
|
SIMER 312
|
|
SPIDAN 31776
|
|
STOP 572361S
|
|
TEXTAR 2086317204T4047
|
|
TEXTAR 2086301
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
TRISCAN 811014127
|
|
TRW GDB251
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
VALEO 598122
35.19 €
-20%
28.15 €
|
|
WOKING 029300
|
|
NISSAN 41060C7125
|
|
NISSAN 41060C7191
|
|
NISSAN 41060C7194
|
|
NISSAN 41060C7892
|
|
NISSAN 41060C8186
|
|
NISSAN 41060T7893
|
|
NISSAN 41060V0491
|
|
NISSAN D1060C7192
|
|
NISSAN D1060T7893
|
|
NISSAN DA060T7890
|
| Nissan URVAN автобус (E24) | 101 коня | бензин |
| Nissan URVAN автобус (E24) | 80 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 120 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 120 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 121 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 95 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 95 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Station Wagon (W160) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/1 Hardtop (K160) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/2 Station Wagon (W260) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 116 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/2 Station Wagon (W260) | 110 коня | дизел |
| Nissan PATROL III/2 Hardtop (K260) | 110 коня | дизел |
| Nissan URVAN кутия (E24) | 87 коня | бензин |
| Nissan URVAN кутия (E24) | 69 коня | дизел |
| Nissan URVAN кутия (E24) | 80 коня | дизел |
| Nissan PATROL GR IV (Y60, GR) | 165 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/2 Hardtop (K260) | 120 коня | бензин |
| Nissan PATROL III/2 Hardtop (K260) | 116 коня | дизел |
