комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140441 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 129,8 mm |
| височина | 51 mm |
| дебелина | 16,5 mm |
| качество | 0 |
| тегло | 1.395 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140441 |
| спирачна система | Akebono |
| дължина 2 | 129,95 mm |
| височина 2 | 50,8 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20628
|
|
ICER 20971
|
|
AKEBONO A148K
|
|
BENDIX 572314B
|
|
FREN-J 656881
|
|
ICER 140441
33.15 €
-0%
33.15 €
|
|
MGA MGA16
|
|
MINTEX MDB1816
|
|
MK Kashiyama D01026
|
|
MOPROD MDP0978
|
|
OPTIMAL 9530
|
|
QH Benelux BP509
|
|
QUINTON HAZELL BP509
|
|
REMSA 11510
|
|
REMSA 211510
|
|
ROADHOUSE 211510
|
|
ROULUNDS RUBBER 656881
|
|
SACHS 111_0887
|
|
TEXTAR 2062816505
|
|
WOKING 015310
|
|
NISSAN 41060R9089
|
| Nissan URVAN автобус (E23) | 87 коня | бензин |
| Nissan URVAN автобус (E23) | 69 коня | дизел |
| Nissan URVAN кутия (E23) | 68 коня | дизел |
