комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140444 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 85,3 mm |
| височина | 42,8 mm |
| дебелина | 14 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.755 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 140444 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/287 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21122
|
|
ICER 21222
|
|
ICER 21223
|
|
ICER D2307146
|
|
A.B.S. 36586
|
|
AKEBONO A106WK
|
|
BENDIX 572130B
|
|
DELPHI LP454
|
|
DON NDB0090
|
|
DON NDB88
|
|
DOYEN GDB0368
|
|
FMSI-VERBAND D2307146
|
|
FREN-J 640981
|
|
FTE BL1237A1
|
|
GIRLING 6103689
|
|
HP (ZEBRA) HP2475
|
|
ICER 140444
26.85 €
-0%
26.85 €
|
|
LEADER PARTS 20300211
|
|
LÖBRO 31005
|
|
LUCAS GDB368
|
|
LUCAS CAV GDB368
|
|
LUCAS DIESEL GDB368
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB368
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB368
|
|
LUCAS TVS GDB368
|
|
MAGNETI MARELLI BP0812
|
|
MINTEX MDB1295
|
|
MK Kashiyama D01033
|
|
MOPROD MDP0284
|
|
OPTIMAL 9314
|
|
QH Benelux BP397
|
|
QUINTON HAZELL BP397
|
|
REMSA 15102
|
|
REMSA 215102
|
|
ROADHOUSE 215102
|
|
ROULUNDS RUBBER 640981
|
|
SACHS 111_0889
|
|
SIMER 471
|
|
SPIDAN 31005
|
|
TRW GDB368
26.84 €
-20%
21.47 €
|
|
WOKING 051302
|
|
NISSAN 4406035F90
|
|
NISSAN 4406035F91
|
|
NISSAN 44060P9125
|
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 140 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 147 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 150 коня | бензин |
| Nissan 300 ZX (Z31) | 170 коня | бензин |
| Nissan 300 ZX (Z31) | 203 коня | бензин |
| Nissan 300 ZX (Z31) | 228 коня | бензин |
| Nissan 280 ZX,ZXT (HGS130) | 200 коня | бензин |
