комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140445 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 85,3 mm |
| височина | 42,8 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.766 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 140445 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/288 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21122
|
|
ICER D2317146
|
|
A.B.S. 36530
|
|
AKEBONO A106K
|
|
ATE 27046022112
|
|
ATE 270093
|
|
BENDIX 572129B
|
|
BOSCH 0986424162
|
|
BREMBO P56005
|
|
DELPHI LP701
|
|
DON NDB89
|
|
DOYEN GDB0306
|
|
FERODO FDB284
|
|
FMSI-VERBAND D2317146
|
|
FREN-J 641281
|
|
FTE BL1237A1
|
|
GIRLING 6103069
|
|
HELLA PAGID T0340
|
|
HP (ZEBRA) HP2438
|
|
ICER 140445
27.86 €
-0%
27.86 €
|
|
LÖBRO 31006
|
|
LUCAS GDB306
|
|
LUCAS CAV GDB306
|
|
LUCAS DIESEL GDB306
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB306
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB306
|
|
LUCAS TVS GDB306
|
|
MAGNETI MARELLI BP0745
|
|
MINTEX MDB1220
|
|
MINTEX MDB1264
|
|
MK Kashiyama D01015
|
|
MOPROD MDP0497
|
|
NECTO FD898A
|
|
OPTIMAL 9315
|
|
PAGID T0340
|
|
QH Benelux BP497
|
|
QUINTON HAZELL BP497
|
|
REMSA 15100
|
|
REMSA 215100
|
|
ROADHOUSE 215100
|
|
ROULUNDS RUBBER 641281
|
|
SACHS 111_0890
|
|
SIMER 470
|
|
SPIDAN 31006
|
|
TEXTAR 2112215004T4067
|
|
TEXTAR 2112201
|
|
TRW GDB306
|
|
VALEO 551703
|
|
WOKING 051300
|
|
NISSAN 4406001P91
|
|
NISSAN 4406004S25
|
|
NISSAN 4406004S26
|
|
NISSAN 4406008E90
|
|
NISSAN 44060D3591
|
|
NISSAN 44060D5790
|
|
NISSAN 44060N9594
|
|
NISSAN 44060P9690
|
|
NISSAN DD06004S25
|
| Nissan BLUEBIRD (T72 , T12) | 129 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 129 коня | бензин |
| Nissan 300 ZX (Z31) | 170 коня | бензин |
| Nissan SILVIA (S12) | 146 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (910) | 109 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD седан (910) | 109 коня | бензин |
| Nissan 300 ZX (Z31) | 228 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (U11) | 135 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD Hatchback (T72, T12) | 135 коня | бензин |
| Nissan SILVIA (S110) | 92 коня | бензин |
| Nissan BLUEBIRD (T72 , T12) | 135 коня | бензин |
