комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140452 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 145,7 mm |
| височина | 59,2 mm |
| дебелина | 14 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.660 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140452 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01109/284 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20932
|
|
ICER 20933
|
|
ICER 20934
|
|
MERCEDES-BENZ 6014208720
|
|
MERCEDES-BENZ 6314100320
|
|
MERCEDES-BENZ 6314200120
|
|
PUCH 6014208720
|
|
A.B.S. 36828
29.08 €
-20%
23.26 €
|
|
BENDIX 571521B
|
|
BREMBO P50015
|
|
CECAUTO 616591
|
|
DON CVP061
|
|
DOYEN GDB0950
|
|
FERODO FDB752
|
|
FERODO FVR752
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
FTE BL1723F1
|
|
GIRLING 6109503
|
|
GRANTEX PAS286
|
|
HELLA PAGID T9005
|
|
HP (ZEBRA) HP2473
|
|
ICER 140452
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
ICER 140452046
|
|
JURATEK JCP0941
|
|
LEADER PARTS 20300241
|
|
LÖBRO 31068
|
|
LUCAS GDB950
|
|
LUCAS CAV GDB950
|
|
LUCAS DIESEL GDB950
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB950
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB950
|
|
LUCAS TVS GDB950
|
|
MAFIX PL109
|
|
MAGNETI MARELLI BP0306
|
|
MINTEX MDB1470
|
|
NECTO FD685V
|
|
NK 223311
|
|
OPTIMAL 9399
|
|
PAGID T9005
|
|
REMSA 14210
|
|
REMSA 214210
|
|
ROADHOUSE 214210
|
|
SACHS 111_0891
|
|
sbs 1501223311
|
|
SEBRO 2093214
|
|
SIMER 530
|
|
SPIDAN 31068
|
|
TEXTAR 2093214005
|
|
TRW GDB950
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VALEO 598137
|
|
WOKING 042310
|
| Mercedes G-CLASS (W460) | 125 коня | бензин |
| Mercedes G-CLASS (W460) | 90 коня | бензин |
| Mercedes G-CLASS (W460) | 150 коня | бензин |
| Mercedes G-CLASS (W463) | 136 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS (W460) | 72 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS (W460) | 88 коня | дизел |
| Mercedes 100 автобус (631) | 72 коня | дизел |
| Mercedes 100 автобус (631) | 75 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS (W461) | 95 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS (W461) | 122 коня | бензин |
| Land Rover 88/109 (LR_) | 69 коня | бензин |
| Land Rover 88/109 (LR_) | 63 коня | дизел |
| Mercedes 100 автобус (631) | 56 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS (W460) | 92 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS Cabrio (W463) | 136 коня | дизел |
| Mercedes 100 кутия (631) | 72 коня | дизел |
| Mercedes 100 кутия (631) | 75 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS (W461) | 120 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS (W463) | 296 коня | бензин |
| Mercedes G-CLASS Cabrio (W463) | 296 коня | бензин |
| Mercedes G-CLASS (W460) | 113 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS (W463) | 354 коня | бензин |
| Mercedes G-CLASS (W463) | 250 коня | дизел |
| Mercedes G-CLASS Cabrio (W463) | 250 коня | дизел |
| Mercedes 100 (бордова) платформа/ шаси (631) | 75 коня | дизел |
| Mercedes 100 (бордова) платформа/ шаси (631) | 72 коня | дизел |
| Land Rover 88/109 (LR_) | 92 коня | бензин |
