комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140503 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 126,85 mm |
| височина | 71,1 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.680 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140503 |
| спирачна система | AP-Lockheed |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20904
|
|
ICER D16038817
|
|
DAF RTC3348
|
|
LDV RTC3348
|
|
SANTANA RTC3348
|
|
A.B.S. 36504
28.68 €
-20%
22.95 €
|
|
APEC braking 0069
|
|
BENDIX 571822B
|
|
BOSCH 0986424113
|
|
BREMBO P52012
|
|
BREMBO P52013
|
|
CHASE 0128
|
|
DELPHI LP413
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
DELPHI LPG4131
|
|
DELPHI LPG4133
|
|
DELPHI LPG4136
|
|
DON CVP048
|
|
DON DDB0069
|
|
DOYEN GDB0760
|
|
EFI EDB0690
|
|
EFI EDB0836
|
|
FERODO FDB690
|
|
FERODO FDB836
|
|
FERODO FVR690
64.78 €
-20%
51.83 €
|
|
FERODO FVR836
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
FIRST LINE 3139
|
|
FMSI-VERBAND D16038817
|
|
FOMAR Friction 51499081Q
|
|
FREN-J 499081
|
|
GIRLING 6107601
|
|
HELLA PAGID T0082
|
|
HP (ZEBRA) HP2350
|
|
ICER 140503
40.19 €
-0%
40.19 €
|
|
JURATEK JCP0690
|
|
JURATEK JCP0836
|
|
JURID 571822J
|
|
LÖBRO 30698
|
|
LPR 05P1830
|
|
LUCAS GDB760
|
|
LUCAS CAV GDB760
|
|
LUCAS DIESEL GDB760
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB760
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB760
|
|
LUCAS TVS GDB760
|
|
MAGNETI MARELLI BP0902
|
|
MINTEX MLB69
|
|
MOPROD MDP0069
|
|
NECTO FD580V
|
|
NECTO FD6258V
|
|
OPTIMAL 9324
|
|
PAGID T0082
|
|
QH Benelux BP294
|
|
QUINTON HAZELL BP294
|
|
REMSA 15900
|
|
REMSA 215900
|
|
ROADHOUSE 215900
|
|
ROULUNDS RUBBER 499081
|
|
SACHS 111_0665
|
|
SIMER 355
|
|
SPIDAN 30698
|
|
TEXTAR 2090418004T4047
|
|
TEXTAR 2090401
|
|
TRW GDB760
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
WOKING 059300
|
|
LAND ROVER GBP90272
|
|
LAND ROVER RTC3348
|
|
LAND ROVER STC2950
|
| Land Rover 88/109 Hardtop (LR_) | 69 коня | бензин |
| Land Rover 88/109 Hardtop (LR_) | 63 коня | дизел |
