комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140558 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 145,7 mm |
| височина | 59,2 mm |
| дебелина | 14 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.585 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140558 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01109/285 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20932
|
|
ICER 20933
|
|
ICER 20934
|
|
ICER 140558
46.58 €
-0%
46.58 €
|
|
OPTIMAL 12003
|
|
SACHS 111_0897
|
|
VALEO 540494
|
| Land Rover 88/109 (LR_) | 69 коня | бензин |
| Land Rover 88/109 (LR_) | 63 коня | дизел |
| Land Rover 88/109 (LR_) | 92 коня | бензин |
