комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140604 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 127,8 mm |
| височина | 52,3 mm |
| дебелина | 14 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.232 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140604 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01217/356 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21243
|
|
ICER D2397151
|
|
BERTONE 0449187613
|
|
A.B.S. 36588
35.58 €
-20%
28.46 €
|
|
AKEBONO A117K
|
|
ATE 13046058162
|
|
ATE 605816
|
|
BENDIX 572293B
|
|
BORG & BECK BBP1206
|
|
BOSCH 0986424180
|
|
BREMBO P16002
|
|
DELPHI LP400
36.05 €
-20%
28.84 €
|
|
DOYEN GDB0980
|
|
EFI EDB0532
|
|
FERODO FDB532
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
FIRST LINE 1352
|
|
FMSI-VERBAND D2397151
|
|
FREN-J 497881
|
|
GIRLING 6109809
|
|
HELLA PAGID T0335
|
|
HP (ZEBRA) HP2423
|
|
ICER 140604
33.52 €
-0%
33.52 €
|
|
JURID 572293J
|
|
LEADER PARTS 20300441
|
|
LÖBRO 31041
|
|
LUCAS GDB980
|
|
LUCAS CAV GDB980
|
|
LUCAS DIESEL GDB980
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB980
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB980
|
|
LUCAS TVS GDB980
|
|
MAGNETI MARELLI BP1003
|
|
MINTEX MDB1328
|
|
MK Kashiyama D03015
|
|
MOPROD MDP1098
|
|
NECTO FD6353A
|
|
NK 229948
|
|
OPTIMAL 9370
|
|
PAGID T0335
|
|
QH Benelux BP424
|
|
QUINTON HAZELL BP424
|
|
REMSA 17810
|
|
REMSA 217810
|
|
ROADHOUSE 217810
|
|
ROULUNDS RUBBER 497881
|
|
SACHS 111_0348
|
|
sbs 1501229948
|
|
SIMER 399
|
|
SPIDAN 31041
|
|
TEXTAR 2124313804T4047
|
|
TRISCAN 811010834
|
|
TRW GDB980
39.73 €
-20%
31.78 €
|
|
VALEO 598685
|
|
WOKING 078310
|
|
DAIHATSU 0449160020
|
|
DAIHATSU 0449160060
|
|
DAIHATSU 0449187601
|
|
DAIHATSU 0449187602
|
|
DAIHATSU 0449187603
|
|
DAIHATSU 0449187605
|
|
DAIHATSU 0449187613
|
|
DAIHATSU 0449187614
|
|
MAZDA UA0149280
|
|
MAZDA UH0149280
|
| Daihatsu WILDCAT/ROCKY (F70) | 73 коня | дизел |
| Daihatsu WILDCAT/ROCKY (F75) | 73 коня | дизел |
| Daihatsu WILDCAT/ROCKY (F75) | 88 коня | дизел |
| Daihatsu WILDCAT/ROCKY (F70) | 88 коня | дизел |
| Daihatsu ROCKY Soft Top (F7, F8) | 88 коня | бензин |
| Daihatsu ROCKY Hard Top (F7, F8) | 88 коня | бензин |
| Daihatsu ROCKY Soft Top (F7, F8) | 91 коня | дизел |
| Daihatsu ROCKY Hard Top (F7, F8) | 91 коня | дизел |
| Daihatsu ROCKY Soft Top (F7, F8) | 73 коня | дизел |
| Daihatsu ROCKY Hard Top (F7, F8) | 73 коня | дизел |
| Daihatsu FEROZA Soft Top (F300) | 86 коня | бензин |
| Daihatsu FEROZA Hard Top (F300) | 86 коня | бензин |
| Daihatsu FEROZA Soft Top (F300) | 95 коня | бензин |
| Daihatsu FEROZA Hard Top (F300) | 95 коня | бензин |
| Isuzu FASTER (KB) | 79 коня | бензин |
| Daihatsu TAFT | 67 коня | дизел |
| Daihatsu TAFT | 61 коня | дизел |
| Daihatsu TAFT | 69 коня | дизел |
| Mazda E-SERIE кутия | 69 коня | бензин |
| Isuzu FASTER (KB) | 71 коня | бензин |
