комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140614 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 142,7 mm |
| височина | 55,5 mm |
| дебелина | 16 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.519 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140614 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01109/107 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21158
|
|
ICER D3037205
|
|
A.B.S. 36603
33.97 €
-20%
27.18 €
|
|
ACDelco 14EP160
|
|
AKEBONO A135K
|
|
ATE 13046059382
|
|
ATE 605938
|
|
BENDIX 572363B
|
|
BOSCH 0986424382
|
|
BREMBO P83013
|
|
CECAUTO 617510
|
|
DELPHI LP538
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
DON NDB153
|
|
EFI EDB0318
|
|
FERODO FDB318
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
FIRST LINE 1032
|
|
FMSI-VERBAND D3037205
|
|
FREN-J 440781
|
|
FTE BL1251A2
|
|
FTE BL1251F2
|
|
GIRLING 6103519
|
|
HELLA PAGID T0331
|
|
HP (ZEBRA) HP2404
|
|
ICER 140614
6.51 €
-0%
6.51 €
|
|
ICER 140614200
|
|
JURID 572363J
|
|
LEADER PARTS 20300461
|
|
LÖBRO 31004
|
|
LUCAS GDB351
|
|
LUCAS CAV GDB351
|
|
LUCAS DIESEL GDB351
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB351
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB351
|
|
LUCAS TVS GDB351
|
|
MAFIX PL325
|
|
MAGNETI MARELLI BP0802
|
|
MINTEX MDB1334
|
|
MK Kashiyama D02027
|
|
MOPROD MDP0318
|
|
NECTO FD6264A
|
|
NK 229963
|
|
OPTIMAL 9406
|
|
PAGID T0331
|
|
QH Benelux BP337
|
|
QUINTON HAZELL BP337
|
|
REMSA 19710
|
|
REMSA 19720
|
|
REMSA 219710
|
|
REMSA 219720
|
|
ROADHOUSE 219710
|
|
ROADHOUSE 219720
|
|
ROULUNDS RUBBER 440781
|
|
SACHS 111_0113
|
|
sbs 1501229963
|
|
SIMER 386
|
|
SPIDAN 31004
|
|
STOP 572363S
|
|
TEXTAR 2115815604T4090
|
|
TEXTAR 2115801
|
|
TRISCAN 811010005
|
|
TRW GDB351
46.22 €
-20%
36.98 €
|
|
VALEO 598402
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
WOKING 097310
|
|
TOYOTA 0446520150
|
|
TOYOTA 0446526060
|
|
TOYOTA 0446526080
|
|
TOYOTA 0446526210
|
|
TOYOTA 0446526230
|
|
TOYOTA 0446526270
|
|
TOYOTA 0446526330
|
|
TOYOTA 0446535010
|
|
TOYOTA 0446540010
|
|
TOYOTA 0449112040
|
|
TOYOTA 0449120581
|
|
TOYOTA 0449126030
|
|
TOYOTA 0449126040
|
|
TOYOTA 0449126041
|
|
TOYOTA 0449126070
|
|
TOYOTA 0449126141
|
|
TOYOTA 0449126150
|
|
TOYOTA 0449135051
|
|
TOYOTA 0449135061
|
|
TOYOTA 0449135063
|
|
TOYOTA 0449140030
|
|
TOYOTA 0449140041
|
| Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) | 88 коня | бензин |
| Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) | 67 коня | дизел |
| Toyota HIACE II Wagon (LH7_, LH5_, LH6_, YH7_, YH6_, YH5_) | 79 коня | бензин |
| Toyota HIACE II кутия (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | 79 коня | бензин |
| Toyota HIACE II кутия (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | 67 коня | дизел |
| Toyota HIACE II кутия (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HIACE II кутия (LH5_, YH7_, LH7_, LH6_, YH6_, YH5_) | 88 коня | бензин |
| Toyota DYNA (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
