комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 140636 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 127,6 mm |
| височина | 52,2 mm |
| дебелина | 15,2 mm |
| качество | 639 |
| тегло | 1.350 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 140636 |
| спирачна система | Sumitomo |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21315
|
|
ICER 21316
|
|
ICER 21317
|
|
ICER D3207220
|
|
ICER D5747454
|
|
FORD USA UB3949280
|
|
A.B.S. 36606
|
|
AKEBONO A194K
|
|
BENDIX 572279B
|
|
BORG & BECK BBP1248
|
|
BREMBO P49014
|
|
DELPHI LP870
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
DON NDB194
|
|
DOYEN GDB0977
|
|
EFI EDB0633
|
|
FERODO FDB633
18.07 €
-20%
14.46 €
|
|
FIRST LINE 1417
|
|
FMSI-VERBAND D3207220
|
|
FMSI-VERBAND D5747454
|
|
FREN-J 462581
|
|
FTE BL1588F2
|
|
GIRLING 6109779
|
|
HELLA PAGID T0005
|
|
HELLA PAGID T1946
|
|
HP (ZEBRA) HP2519
|
|
ICER 140636
39.89 €
-0%
39.89 €
|
|
JURID 572279J
|
|
LEADER PARTS 20300491
|
|
LÖBRO 31275
|
|
LUCAS GDB977
|
|
LUCAS CAV GDB977
|
|
LUCAS DIESEL GDB977
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB977
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB977
|
|
LUCAS TVS GDB977
|
|
MAGNETI MARELLI BP1001
|
|
MINTEX MDB1422
|
|
MK Kashiyama D03035
|
|
MOPROD MDP1072
|
|
NECTO FD6456A
|
|
NK 223219
|
|
OPTIMAL 9444
|
|
PAGID T0005
|
|
PAGID T1946
|
|
QH Benelux BP541
|
|
QUINTON HAZELL BP541
|
|
REMSA 21802
|
|
REMSA 221802
|
|
ROADHOUSE 221802
|
|
ROULUNDS RUBBER 462581
|
|
sbs 1501223219
|
|
SIMER 411
|
|
SPIDAN 31275
|
|
TEXTAR 2131501
|
|
TRISCAN 811050872
|
|
TRW GDB977
|
|
WOKING 318302
|
|
MAZDA UB3949280
|
|
MAZDA UB39492801
|
|
MAZDA UB3949290A
|
|
MAZDA UB7149280
|
|
MAZDA UBY23323Z
|
|
MAZDA UBY23328Z
|
|
MAZDA UC8649280
|
|
MAZDA UC8649280A
|
