комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180751 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 89 mm |
| височина | 35,2 mm |
| дебелина | 13 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.560 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 180751 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01110/307 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21312
|
|
ICER D3397233
|
|
A.B.S. 36619
12.92 €
-20%
10.34 €
|
|
AKEBONO A207K
|
|
BENDIX 572135B
|
|
BREMBO P28011
|
|
DELPHI LP562
24.46 €
-20%
19.57 €
|
|
DON NDB166
|
|
DOYEN GDB0775
|
|
FERODO FDB472
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
FIRST LINE 1394
|
|
FMSI-VERBAND D3397233
|
|
FREN-J 422881
|
|
GIRLING 6107759
|
|
HP (ZEBRA) HP2508
|
|
ICER 180751
18.07 €
-0%
18.07 €
|
|
ICER 180751701
|
|
LEADER PARTS 20304901
|
|
LÖBRO 32131
|
|
LUCAS GDB775
|
|
LUCAS CAV GDB775
|
|
LUCAS DIESEL GDB775
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB775
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB775
|
|
LUCAS TVS GDB775
|
|
MINTEX MDB1360
|
|
MK Kashiyama D05018
|
|
MOPROD MDP1008
|
|
NECTO FD6344A
|
|
OPTIMAL 9462
|
|
QH Benelux BP470
|
|
QUINTON HAZELL BP470
|
|
REMSA 223300
|
|
REMSA 223386
|
|
ROADHOUSE 223300
|
|
ROADHOUSE 223386
|
|
ROULUNDS RUBBER 422881
|
|
SACHS 111_1033
|
|
SIMER 477
|
|
SPIDAN 32131
|
|
TRW GDB775
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
WOKING 333300
|
|
WOKING 333386
|
|
HONDA 43022SD2930
|
|
HONDA 43022SE0500
|
|
HONDA 43022SE0930
|
|
HONDA 43022SE0931
|
|
HONDA 43022SE0N50
|
|
HONDA 43022SE0S00
|
|
HONDA 43022SE7930
|
|
HONDA 43022SH3931
|
|
HONDA 43022SH3932
|
|
HONDA 43022SH3G01
|
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 109 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 109 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 110 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 110 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 102 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 102 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 103 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 106 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 106 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 116 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 122 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 122 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 133 коня | бензин |
| Honda ACCORD III (CA) | 137 коня | бензин |
| Honda CRX II (ED, EE) | 131 коня | бензин |
| Honda CRX II (ED, EE) | 124 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 109 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 103 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 130 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 130 коня | бензин |
| Honda ACCORD III Aerodeck (CA) | 137 коня | бензин |
