комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180754 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 132,2 mm |
| височина | 49,5 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.277 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180754 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1394 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21322
|
|
A.B.S. 36616
22.36 €
-20%
17.88 €
|
|
BENDIX 572329B
|
|
DELPHI LP628
|
|
FIRST LINE 1361
|
|
FREN-J 657081
|
|
HP (ZEBRA) HP2490
|
|
ICER 180754
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
JURID 572329J
|
|
LEADER PARTS 20304931
|
|
LÖBRO 32132
|
|
MINTEX MDB1525
|
|
OPTIMAL 9458
|
|
REMSA 222900
|
|
REMSA 22900
|
|
ROADHOUSE 222900
|
|
ROULUNDS RUBBER 657081
|
|
SACHS 111_0682
|
|
SIMER 476
|
|
SPIDAN 32132
|
|
TRISCAN 811040885
|
|
WOKING 329300
|
|
HONDA 45022SH3932HS
|
| Honda CRX II (ED, EE) | 131 коня | бензин |
| Honda CIVIC II Shuttle (EE) | 94 коня | бензин |
