комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180755 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 132,2 mm |
| височина | 49,5 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.284 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180755 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1393 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21322
|
|
ICER 21323
|
|
ICER 21324
|
|
ICER D3737263
|
|
A.B.S. 36616
22.36 €
-20%
17.88 €
|
|
AKEBONO A264WK
|
|
ATE 13046059202
|
|
ATE 605920
|
|
BENDIX 572330B
|
|
BOSCH 0986460972
|
|
BREMBO P28016
|
|
DELPHI LP605
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
DOYEN GDB0763
|
|
FERODO FDB598
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
FIRST LINE 1387
|
|
FMSI-VERBAND D3737263
|
|
FREN-J 444781
|
|
FTE BL1291A2
|
|
GIRLING 6107639
|
|
HELLA PAGID T0012
|
|
HP (ZEBRA) HP2639
|
|
ICER 180755
32.43 €
-20%
25.94 €
|
|
ICER 180755396
|
|
ICER 180755825
|
|
JURID 572330J
|
|
LÖBRO 31100
|
|
LUCAS GDB763
|
|
LUCAS CAV GDB763
|
|
LUCAS DIESEL GDB763
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB763
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB763
|
|
LUCAS TVS GDB763
|
|
MAFIX PL197
|
|
MAGNETI MARELLI BP0903
|
|
METALFREN 00253
|
|
MGA MGA253
|
|
MINTEX MDB1374
|
|
MK Kashiyama D05039
|
|
MOPROD MDP1019
|
|
NECTO FD6526A
|
|
OPTIMAL 9571
|
|
PAGID T0012
|
|
QH Benelux BP550
|
|
QUINTON HAZELL BP550
|
|
REMSA 222902
|
|
REMSA 22902
|
|
ROADHOUSE 222902
|
|
ROULUNDS RUBBER 444781
|
|
SACHS 111_0135
|
|
SIMER 4761
|
|
SPIDAN 31100
|
|
STOP 572330S
|
|
TEXTAR 2132215005T4047
|
|
TEXTAR 2132201
|
|
TRISCAN 811040977
|
|
TRW GDB763
33.29 €
-20%
26.63 €
|
|
VALEO 598248
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
WOKING 329302
|
|
HONDA 45022SF1000
|
|
HONDA 45022SF1010
|
|
HONDA 45022SF1020
|
|
HONDA 45022SF1305
|
|
HONDA 45022SF1505
|
|
HONDA 45022SH3311
|
|
HONDA 45022SH3505
|
|
HONDA 45022SH3930
|
|
HONDA 45022SH3931
|
|
HONDA 45022SH3932
|
|
HONDA 45022SH3G30
|
|
HONDA 45022SH3G31
|
|
HONDA 45022SH3G32
|
|
HONDA 45022SH3G33
|
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 109 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 109 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 94 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 94 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 110 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 110 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 150 коня | бензин |
| Honda CRX II (ED, EE) | 124 коня | бензин |
| Honda CRX II (ED, EE) | 150 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 109 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC II Shuttle (EE) | 109 коня | бензин |
| Honda CIVIC II Shuttle (EE) | 110 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 130 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 130 коня | бензин |
| Honda CIVIC II Shuttle (EE) | 94 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 114 коня | бензин |
| Honda PRELUDE III (BA) | 150 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV Hatchback (EC, ED, EE) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC IV седан (ED) | 90 коня | бензин |
| Honda CIVIC II Shuttle (EE) | 90 коня | бензин |
