комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180756 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 91,6 mm |
| височина | 64,1 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.160 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180756 |
| спирачна система | Sumitomo |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20039
|
|
ICER 20041
|
|
ICER 21277
|
|
BENDIX 572143B
|
|
BREMBO P49006
|
|
FERODO FDB487
51.84 €
-20%
41.48 €
|
|
FIRST LINE 1607
|
|
ICER 180756
32.92 €
-20%
26.34 €
|
|
JURID 572143J
|
|
LÖBRO 32666
|
|
MOPROD MDP0487
|
|
NECTO FD6350A
|
|
OPTIMAL 9569
|
|
QH Benelux BP416
|
|
QUINTON HAZELL BP416
|
|
REMSA 21200
|
|
REMSA 221200
|
|
ROADHOUSE 221200
|
|
SACHS 111_1035
|
|
SPIDAN 32666
|
|
WOKING 312300
|
|
MAZDA BG3449280
|
|
MAZDA BL533328
|
|
MAZDA BL533328Z9
|
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 54 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 54 коня | дизел |
| Mazda 323 III (BF) | 54 коня | дизел |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 57 коня | дизел |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 54 коня | дизел |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 57 коня | дизел |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 56 коня | дизел |
| Mazda 323 III Hatchback (BF) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 55 коня | бензин |
| Mazda 323 III Station Wagon (BW) | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 III (BF) | 57 коня | дизел |
| Mazda 323 III (BF) | 60 коня | бензин |
