комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180761 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 129,86 mm |
| височина | 59,01 mm |
| дебелина | 19,3 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.651 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180761 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | KBA 60714 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21074
|
|
ICER 21075
|
|
ICER 21146
|
|
ICER 21147
|
|
ICER 21148
|
|
ICER 21227
|
|
ICER 21259
|
|
ICER 21260
|
|
ICER 21265
|
|
ICER D5907469
|
|
BENDIX 571365B
|
|
BREMBO P23041
|
|
DELPHI LP598
62.9 €
-20%
50.32 €
|
|
FIRST LINE 1196
|
|
FMSI-VERBAND D5907469
|
|
FREN-J 620981
|
|
ICER 180761
64.27 €
--0%
64.27 €
|
|
ICER 180761396
|
|
LEADER PARTS 20304981
|
|
LÖBRO 31733
|
|
MGA MGA302
|
|
MOPROD MDP1059
|
|
OPTIMAL 9619
48.66 €
-20%
38.93 €
|
|
PEX 7192
|
|
QH Benelux BP460
|
|
QUINTON HAZELL BP460
|
|
REMSA 230522
|
|
REMSA 30522
|
|
ROADHOUSE 230522
|
|
ROULUNDS RUBBER 620981
|
|
SPIDAN 31733
|
|
STOP 571365S
|
|
VALEO 598006
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
WOKING 205302
|
|
ALFA ROMEO 0060735630
|
|
ALFA ROMEO 0060743417
|
|
ALFA ROMEO 0060743563
|
|
ALFA ROMEO 0060760106
|
|
ALFA ROMEO 0060760124
|
|
ALFA ROMEO 0060760160
|
|
ALFA ROMEO 16410220520130
|
|
ALFA ROMEO 16414220520130
|
|
ALFA ROMEO 16416220520130
|
|
ALFA ROMEO 9945815
|
|
ALFA ROMEO 9945816
|
|
ALFA ROMEO 9947474
|
|
ALFA ROMEO 9947499
|
|
FIAT 9941175
|
|
FIAT 99415815
|
|
FIAT 9947474
|
|
FIAT 9947499
|
|
LANCIA 82451320
|
|
LANCIA 9941175
|
|
LANCIA 9945815
|
|
LANCIA 9945816
|
|
LANCIA 9946788
|
| Alfa Romeo 164 (164) | 201 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 204 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 163 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 125 коня | дизел |
| Alfa Romeo 164 (164) | 114 коня | дизел |
| Alfa Romeo 164 (164) | 192 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 180 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 184 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 200 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 211 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 233 коня | бензин |
| Fiat TIPO (160) | 139 коня | бензин |
| Fiat TIPO (160) | 146 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 181 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 196 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 177 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 177 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 152 коня | бензин |
| Lancia THEMA SW (834) | 177 коня | бензин |
| Lancia DELTA II (836) | 139 коня | бензин |
| Fiat CROMA (154) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 231 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 152 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 205 коня | бензин |
| Lancia DELTA I (831AB0) | 166 коня | бензин |
| Lancia THEMA (834) | 215 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 174 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 207 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 188 коня | бензин |
| Alfa Romeo 164 (164) | 175 коня | бензин |
