комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180766 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 94,65 mm |
| височина | 52,26 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.090 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180766 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01030/122 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21172
|
|
ICER 21173
|
|
ICER D4937373
|
|
BARUM BA2026
|
|
BENDIX 571352B
|
|
BREMBO P06010
|
|
FMSI-VERBAND D4937373
|
|
FREN-J 434281
|
|
FTE BL1256F2
|
|
HELLA PAGID T5035
|
|
HP (ZEBRA) HP2701
|
|
ICER 180766
26.43 €
-0%
26.43 €
|
|
ICER 180766396
|
|
LEADER PARTS 20304991
|
|
LÖBRO 31717
|
|
LUCAS GDB850
|
|
LUCAS CAV GDB850
|
|
LUCAS DIESEL GDB850
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB850
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB850
|
|
LUCAS TVS GDB850
|
|
MAFIX PL093
|
|
MEYLE 0252117317
|
|
MGA MGA228
|
|
MOPROD MDP1063
|
|
NK 229960
|
|
OPTIMAL 9600
|
|
PAGID T5035
|
|
PEX 7057
|
|
QH Benelux BP533
|
|
QUINTON HAZELL BP533
|
|
REMSA 229600
|
|
REMSA 29600
|
|
ROADHOUSE 229600
|
|
ROULUNDS RUBBER 434281
|
|
SACHS 111_0075
|
|
sbs 1501229960
|
|
SPIDAN 31717
|
|
STOP 571352S
|
|
TRW GDB850
|
|
WOKING 396300
|
|
BMW 34111154442
|
|
BMW 34111155999
|
|
BMW 34111156854
|
|
BMW 34111156899
|
|
BMW 34111157748
|
|
BMW 34111161057
|
|
BMW 34111161349
|
|
BMW 34111162481
|
|
BMW 34119058982
|
|
BMW 34119058989
|
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 105 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 136 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 122 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 86 коня | дизел |
| BMW 3 (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E30) | 100 коня | бензин |
| BMW Z1 | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 113 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 129 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 170 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E30) | 171 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 90 коня | бензин |
| BMW 3 (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 102 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E30) | 115 коня | бензин |
