комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180767 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 95 mm |
| височина | 52,3 mm |
| дебелина | 15,8 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.037 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180767 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | KBA 60714 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21009
|
|
ICER 21010
|
|
VOLVO 3342529
|
|
VOLVO 33425299
|
|
VOLVO 3343433
|
|
VOLVO 33434333
|
|
BENDIX 571415B
|
|
BREMBO P86011
|
|
FREN-J 654581
|
|
FTE BL1207A1
|
|
ICER 180767
16.62 €
-0%
16.62 €
|
|
LÖBRO 31491
|
|
MAFIX PL180
|
|
MGA MGA230
|
|
MOPROD MDP1035
|
|
OPTIMAL 9580
|
|
PEX 7635
|
|
QH Benelux BP484
|
|
QUINTON HAZELL BP484
|
|
ROULUNDS RUBBER 654581
|
|
SACHS 111_0524
|
|
SPIDAN 31491
|
|
VALEO 598102
10.96 €
-20%
8.77 €
|
|
WOKING 380300
|
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 87 коня | бензин |
