комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180772 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 62 mm |
| височина | 57,56 mm |
| дебелина | 15,5 mm |
| качество | 0 |
| тегло | 0.620 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 180772 |
| спирачна система | Ate - Teves |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21026
|
|
ICER D4277316
|
|
MERCEDES-BENZ 0024209820
|
|
BENDIX 571388B
|
|
DELPHI LP713
21.87 €
-20%
17.49 €
|
|
FIRST LINE 1444
|
|
FMSI-VERBAND D4277316
|
|
ICER 180772
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
ICER 180772396
|
|
LEADER PARTS 20305041
|
|
MINTEX MDB1480
|
|
MOPROD MDP1101
|
|
OPTIMAL 9583
|
|
PEX 7329
|
|
QH Benelux BP569
|
|
QUINTON HAZELL BP569
|
|
REMSA 228200
|
|
REMSA 228230
|
|
REMSA 28200
|
|
REMSA 28230
|
|
ROADHOUSE 228200
|
|
ROADHOUSE 228230
|
|
SACHS 111_1037
|
|
SIMER 548
|
|
TRISCAN 811065001
|
|
WOKING 382300
|
| Mercedes SL (R107) | 180 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 188 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 204 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 218 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 223 коня | бензин |
| Mercedes SL (R107) | 245 коня | бензин |
