комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180774 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 156,4 mm |
| височина | 54,6 mm |
| дебелина | 19,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.535 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180774 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E9 90R-02A0111/2738 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21154
|
|
ICER 21155
|
|
ICER D4037292
|
|
A.B.S. 36698
36.28 €
-20%
29.02 €
|
|
ATE 13046057032
|
|
ATE 605703
|
|
BENDIX 571465B
|
|
BOSCH 0986461766
|
|
BOSCH 0986561766
|
|
BREMBO P71005
|
|
CECAUTO 615910
|
|
DELPHI LP786
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
DOYEN GDB0969
|
|
FERODO FDB670
44.24 €
-20%
35.39 €
|
|
FIRST LINE 1320
|
|
FMSI-VERBAND D4037292
|
|
FREN-J 449281
|
|
FTE BL1249A2
|
|
FTE BL1249F6
|
|
GIRLING 6109692
|
|
HELLA PAGID T1052
|
|
HP (ZEBRA) HP2673
|
|
ICER 180774
59.43 €
-0%
59.43 €
|
|
ICER 180774396
|
|
ICER 180774825
|
|
JURID 571465J
|
|
LÖBRO 31739
|
|
LUCAS GDB969
|
|
LUCAS CAV GDB969
|
|
LUCAS DIESEL GDB969
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB969
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB969
|
|
LUCAS TVS GDB969
|
|
MAGNETI MARELLI BP0996
|
|
MGA MGA581
|
|
MINTEX MDB1460
|
|
MOPROD MDP1260
|
|
NECTO FD6663A
|
|
NK 224107
|
|
OPTIMAL 9636
48.19 €
-20%
38.55 €
|
|
PAGID T1052
|
|
PEX 7110
|
|
QH Benelux BP683
|
|
QUINTON HAZELL BP683
|
|
REMSA 231900
|
|
REMSA 231910
|
|
REMSA 31900
|
|
REMSA 31910
|
|
ROADHOUSE 231900
|
|
ROADHOUSE 231910
|
|
ROULUNDS RUBBER 449281
|
|
sbs 1501224107
|
|
SIMER 415
|
|
SPIDAN 31739
|
|
TEXTAR 2115419505T474
|
|
TEXTAR 2115402
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
TRISCAN 811065985
|
|
TRW GDB969
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
VALEO 598269
|
|
WOKING 219300
|
|
SAAB 4839700
|
|
SAAB 8968976
|
|
SAAB 8993719
|
|
SAAB 8993768
|
| Saab 900 I Combi Coupe | 160 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 126 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 160 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 175 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 128 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 150 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 163 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 185 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 146 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 147 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 170 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 195 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 200 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 220 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 224 коня | бензин |
| Saab 9000 | 160 коня | бензин |
| Saab 9000 | 131 коня | бензин |
| Saab 9000 | 147 коня | бензин |
| Saab 9000 | 150 коня | бензин |
| Saab 9000 | 163 коня | бензин |
| Saab 9000 | 185 коня | бензин |
| Saab 9000 | 146 коня | бензин |
| Saab 9000 | 147 коня | бензин |
| Saab 9000 | 170 коня | бензин |
| Saab 9000 | 195 коня | бензин |
| Saab 9000 | 200 коня | бензин |
| Saab 9000 | 211 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 211 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 131 коня | бензин |
| Saab 900 I Combi Coupe | 136 коня | бензин |
| Saab 9000 | 128 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 175 коня | бензин |
| Saab 900 I (AC4, AM4) | 136 коня | бензин |
| Saab 9000 хетчбек | 172 коня | бензин |
| Saab 9000 | 175 коня | бензин |
