комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180776 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 141,35 mm |
| височина | 44,5 mm |
| дебелина | 17,8 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.120 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180776 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01030/128 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21202
|
|
ICER 21203
|
|
A.B.S. 36707
30.69 €
-20%
24.55 €
|
|
AD AD538
|
|
APEC braking 0561
|
|
ATE 13046070062
|
|
ATE 607006
|
|
BENDIX 571412B
|
|
BOSCH 0986492020
|
|
BOSCH 0986592020
|
|
BREMBO P24028
|
|
CECAUTO 615590
|
|
CHASE 0673
|
|
DELPHI LP591
22.55 €
-20%
18.04 €
|
|
DOYEN GDB0953
|
|
EFI EDB0589
|
|
FERODO FDB589
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FIRST LINE 1156
|
|
FREN-J 487081
|
|
FTE BL1264A1
|
|
GIRLING 6109532
|
|
HELLA PAGID 8DB355007391
|
|
HELLA PAGID T1022
|
|
HP (ZEBRA) HP2732
|
|
ICER 180776
26.65 €
-0%
26.65 €
|
|
JURID 571412J
|
|
LEADER PARTS 20305081
|
|
LÖBRO 31705
|
|
LUCAS GDB953
|
|
LUCAS CAV GDB953
|
|
LUCAS DIESEL GDB953
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB953
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB953
|
|
LUCAS TVS GDB953
|
|
MAFIX PL069
|
|
MAGNETI MARELLI BP0332
|
|
MGA MGA274
|
|
MINTEX MDB1404
|
|
MOPROD MDP1020
|
|
MOTRIO 8671016572
|
|
NECTO FD409A
|
|
NECTO FD409E
|
|
OPTIMAL 9587
|
|
PAGID 8DB355007391
|
|
PAGID T1022
|
|
QH Benelux BP445
|
|
QUINTON HAZELL BP445
|
|
REMSA 228500
|
|
REMSA 228510
|
|
REMSA 228515
|
|
REMSA 28500
|
|
REMSA 28510
|
|
REMSA 28515
|
|
ROADHOUSE 228500
|
|
ROADHOUSE 228510
|
|
ROADHOUSE 228515
|
|
ROULUNDS RUBBER 487081
|
|
SACHS 111_0304
|
|
SEBRO 21202176
|
|
SIMER 454
|
|
SPIDAN 31705
|
|
STOP 571412S
|
|
TEXTAR 2120217805T403
|
|
TEXTAR 2120203
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
TRISCAN 811016918
|
|
TRW GDB953
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
VALEO 598043
39.06 €
-20%
31.25 €
|
|
WOKING 385310
|
|
WOKING 385315
|
|
FORD 1013843
|
|
FORD 1064762
|
|
FORD 5025048
|
|
FORD 5025919
|
|
FORD 6162190
|
|
FORD 6188427
|
|
FORD 6203250
|
| Ford FIESTA III (GFJ) | 55 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | дизел |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 50 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 71 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 103 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 105 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 130 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 73 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 131 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 88 коня | бензин |
| Ford FIESTA III (GFJ) | 60 коня | бензин |
