комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180778 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 125 mm |
| височина | 37,4 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 944 |
| тегло | 0.740 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 180778 |
| спирачна система | Ate - Teves |
| контролен знак за преглед | KBA 60715 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21089
|
|
ICER 21090
|
|
VOLVO 33425349
|
|
A.B.S. 364891
|
|
ATE 13046070752
|
|
ATE 607075
|
|
BENDIX 571428B
|
|
BREMBO P86008
|
|
DELPHI LP576
19.86 €
-20%
15.89 €
|
|
DOYEN GDB0392
|
|
FIRST LINE 1472
|
|
FREN-J 451182
|
|
FTE BL1227F2
|
|
GIRLING 6103922
|
|
HP (ZEBRA) HP2524
|
|
ICER 180778
17.35 €
-0%
17.35 €
|
|
ICER 180778825
|
|
LÖBRO 31492
|
|
LUCAS GDB392
|
|
LUCAS CAV GDB392
|
|
LUCAS DIESEL GDB392
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB392
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB392
|
|
LUCAS TVS GDB392
|
|
MINTEX MDB1459
|
|
MOPROD MDP1121
|
|
NECTO FD6284A
|
|
NECTO FD6284E
|
|
OPTIMAL 9541
|
|
QH Benelux BP462
|
|
QUINTON HAZELL BP462
|
|
ROULUNDS RUBBER 451182
|
|
SACHS 111_0161
|
|
SPIDAN 31492
|
|
TEXTAR 2108915005T456
|
|
TEXTAR 2108902
29.15 €
-20%
23.32 €
|
|
TRW GDB392
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
VALEO 551698
|
| Volvo 480 E | 95 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 109 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 120 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 102 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 122 коня | бензин |
| Volvo 480 E | 110 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 95 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 120 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 102 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 120 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 102 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 110 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 109 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 109 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 90 коня | дизел |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | дизел |
| Volvo 480 E | 106 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 83 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 90 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 83 коня | бензин |
| Volvo 460 L (464) | 122 коня | бензин |
| Volvo 440 K (445) | 122 коня | бензин |
