комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180780 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 90 mm |
| височина | 63,2 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.961 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180780 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | KBA 60714 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21100
|
|
ICER 21101
|
|
AUTOBIANCHI 793470
|
|
INNOCENTI 793470
|
|
ICER 180780
32.89 €
-0%
32.89 €
|
|
LÖBRO 30982
|
|
OPTIMAL 9614
|
|
REMSA 226400
|
|
REMSA 26400
|
|
ROADHOUSE 226400
|
|
SPIDAN 30982
|
|
WOKING 364300
|
|
FIAT 791449
|
|
FIAT 793470
|
|
FIAT 9939913
|
| Fiat PANDA (141A_) | 34 коня | бензин |
| Fiat PANDA (141A_) | 45 коня | бензин |
| Fiat PANDA (141A_) | 44 коня | бензин |
| Fiat PANDA (141A_) | 50 коня | бензин |
| Fiat PANDA (141A_) | 50 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 99 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 105 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 101 коня | бензин |
| Fiat PANDA (141A_) | 54 коня | бензин |
| Fiat PANDA (141A_) | 54 коня | бензин |
| Fiat PANDA Van (141_) | 45 коня | бензин |
| Fiat PANDA (141A_) | 34 коня | бензин |
