комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180792 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 111,4 mm |
| височина | 46,2 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.000 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180792 |
| спирачна система | Akebono |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20853
|
|
ICER 21118
|
|
DOYEN GDB1020
|
|
ICER 180792
27.72 €
-0%
27.72 €
|
|
OPTIMAL 12052
|
|
SACHS 111_1039
|
|
NISSAN 41060W2725
|
