комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180795 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 130 mm |
| височина | 52,4 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.975 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180795 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1325 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
| дебелина 2 | 16 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21378
|
|
ICER 21379
|
|
ICER 21380
|
|
ICER D3997288
|
|
ICER D5147288
|
|
FORD USA 3401278
|
|
FORD USA 3477468
|
|
FORD USA 3521846
|
|
FORD USA 3521847
|
|
FORD USA E92Z2001A
|
|
FORD USA E92Z2001B
|
|
FORD USA F42Z2001A
|
|
A.B.S. 36666
34.88 €
-20%
27.9 €
|
|
AKEBONO A249WK
|
|
ATE 13046059322
|
|
ATE 605932
|
|
BARUM BA2110
|
|
BENDIX 572317B
|
|
BENDIX 572318B
|
|
BORG & BECK BBP1162
|
|
BOSCH 0986423790
|
|
BOSCH 0986493790
|
|
BOSCH 0986593790
|
|
BREMBO P24024
|
|
DELPHI LP595
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
DOYEN GDB0981
|
|
FERODO FDB576
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
FIRST LINE 1270
|
|
FMSI-VERBAND D3997288
|
|
FMSI-VERBAND D5147288
|
|
FREN-J 445081
|
|
FTE BL1385A2
|
|
GIRLING 6109819
|
|
HELLA PAGID T0053
|
|
HP (ZEBRA) HP2598
|
|
ICER 180795
33.3 €
-0%
33.3 €
|
|
ICER 180795394
|
|
ICER 180795396
|
|
ICER 180795825
|
|
JURID 572317J
|
|
LEADER PARTS 20305221
|
|
LÖBRO 31456
|
|
LUCAS GDB981
|
|
LUCAS CAV GDB981
|
|
LUCAS DIESEL GDB981
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB981
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB981
|
|
LUCAS TVS GDB981
|
|
MAFIX PL044
|
|
MAGNETI MARELLI BP1004
|
|
MGA MGA234
|
|
MINTEX MDB1441
|
|
MK Kashiyama D03053
|
|
MOPROD MDP1040
|
|
NECTO FD6357A
|
|
OPTIMAL 9554
|
|
PAGID T0053
|
|
QH Benelux BP427
|
|
QUINTON HAZELL BP427
|
|
REMSA 227302
|
|
REMSA 227312
|
|
REMSA 27302
|
|
REMSA 27312
|
|
ROADHOUSE 227302
|
|
ROADHOUSE 227312
|
|
ROULUNDS RUBBER 445081
|
|
SACHS 111_0136
|
|
SEBRO 21378154
|
|
SIMER 493
|
|
SPIDAN 31456
|
|
STOP 572317S
|
|
TEXTAR 2137815005T4047
|
|
TEXTAR 2137801
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
TRISCAN 811050881
|
|
TRW GDB981
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
VALEO 598250
|
|
WOKING 373302
|
|
WOKING 373312
|
|
MAZDA G2113328Z
|
|
MAZDA G2123328ZA
|
|
MAZDA G2253328Z
|
|
MAZDA G2353328Z
|
|
MAZDA G7173328Z
|
|
MAZDA G7183328Z
|
|
MAZDA GJ213328ZA
|
|
MAZDA GJ213328ZB
|
|
MAZDA GJY13328Z
|
|
MAZDA GJY13328Z9A
|
|
MAZDA GN513323Z
|
| Mazda 626 III (GD) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 60 коня | дизел |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 60 коня | дизел |
| Mazda 626 III купе (GD) | 90 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 115 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-6 (GE) | 163 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 88 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 107 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 88 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 107 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 107 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 88 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 88 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 140 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 110 коня | бензин |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 148 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 148 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 148 коня | бензин |
| Mazda 626 III Station Wagon (GV) | 60 коня | дизел |
| Mazda 626 III Hatchback (GD) | 82 коня | бензин |
| Mazda 626 III (GD) | 82 коня | бензин |
| Mazda 626 III купе (GD) | 82 коня | бензин |
