комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180797 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 137,8 mm |
| височина | 52,65 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.648 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180797 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/311 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21497
|
|
ICER 21498
|
|
ICER 21499
|
|
ICER D4657345
|
|
ICER D7647345
|
|
A.B.S. 36722
27.49 €
-20%
21.99 €
|
|
ATE 13046058182
|
|
ATE 605818
|
|
BENDIX 572349B
|
|
BOSCH 0986461124
|
|
BREMBO P28042
|
|
DELPHI LP734
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
DOYEN GDB0894
|
|
FERODO FDB761
|
|
FIRST LINE 1322
|
|
FMSI-VERBAND D4657345
|
|
FMSI-VERBAND D7647345
|
|
FREN-J 633881
|
|
FTE BL1331A2
|
|
GIRLING 6108949
|
|
HELLA PAGID T3023
|
|
HP (ZEBRA) HP2724
|
|
ICER 180797
45.09 €
-0%
45.09 €
|
|
ICER 180797206
|
|
ICER 180797396
|
|
JURID 572349J
|
|
LÖBRO 31743
|
|
LUCAS GDB894
|
|
LUCAS CAV GDB894
|
|
LUCAS DIESEL GDB894
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB894
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB894
|
|
LUCAS TVS GDB894
|
|
LuK D46573450
|
|
MAFIX PL204
|
|
MAGNETI MARELLI BP0973
|
|
MGA MGA414
|
|
MINTEX MDB1533
|
|
MINTEX MDB1971
|
|
MK Kashiyama D05080
|
|
MOPROD MDP1162
|
|
NK 222623
|
|
OPTIMAL 9653
|
|
PAGID T3023
|
|
PEX 7333
|
|
QH Benelux BP718
|
|
QUINTON HAZELL BP718
|
|
REMSA 232402
|
|
REMSA 32402
|
|
ROADHOUSE 232402
|
|
ROULUNDS RUBBER 633881
|
|
sbs 1501222623
|
|
SIMER 680
|
|
SPIDAN 31743
|
|
TEXTAR 2149718005T4047
|
|
TEXTAR 2149701
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
TRISCAN 811040972
|
|
TRW GDB894
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
VALEO 598788
|
|
WOKING 224302
|
|
HONDA 45022SM431743
|
|
HONDA 45022SM4A00
|
|
HONDA 45022SM4G00
|
|
HONDA 45022SNAA52
|
|
HONDA 45022SY8405
|
|
HONDA 45022SY8A00
|
|
HONDA 45022SY8A01
|
| Honda ACCORD IV (CB) | 90 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV (CB) | 110 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV (CB) | 133 коня | бензин |
| Honda ACCORD IV (CB) | 147 коня | бензин |
