комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180803 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 129,2 mm |
| височина | 57,4 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.480 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180803 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01030/135 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21546
|
|
ICER 23069
|
|
ATE 13046059502
|
|
ATE 605950
|
|
BENDIX 572310B
|
|
BREMBO P56022
|
|
CECAUTO 615880
|
|
DELPHI LP616
27.92 €
-20%
22.33 €
|
|
FIRST LINE 3389
|
|
FREN-J 461981
|
|
GALFER 21098
|
|
GALFER B1G10210982
|
|
GALFER G1021098
|
|
HELLA PAGID T5063
|
|
ICER 180803
30.99 €
-0%
30.99 €
|
|
ICER 180803049
|
|
ICER 180803825
|
|
JURID 572310J
48.27 €
-20%
38.61 €
|
|
LEADER PARTS 20305271
|
|
LÖBRO 30953
|
|
MAFIX PL200
|
|
MGA MGA288
|
|
MOPROD MDP1108
|
|
MOTRIO 8671016536
|
|
OPTIMAL 9689
|
|
PAGID T5063
|
|
QH Benelux BP578
|
|
QUINTON HAZELL BP578
|
|
REMSA 232010
|
|
REMSA 232020
|
|
REMSA 32010
|
|
REMSA 32020
|
|
ROADHOUSE 232010
|
|
ROADHOUSE 232020
|
|
ROULUNDS RUBBER 461981
|
|
SACHS 111_0211
|
|
SPIDAN 30953
|
|
STOP 572310S
|
|
VALEO 598054
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
WOKING 220300
|
|
NISSAN 410602F025
|
|
NISSAN 410602F026
|
|
NISSAN 410604M525
|
|
NISSAN 410604M526
|
|
NISSAN 4106071J25
|
|
NISSAN 4106071J26
|
|
NISSAN 41060BM425
|
|
NISSAN 67322355
|
|
NISSAN D1060BM40A
|
| Nissan PRIMERA (P10) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P10) | 150 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P10) | 116 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P10) | 125 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P10) | 125 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 99 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 131 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 150 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA (P11) | 90 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 99 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 90 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 131 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 150 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P11) | 90 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P10) | 115 коня | бензин |
| Nissan PRIMERA Hatchback (P10) | 115 коня | бензин |
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | 114 коня | бензин |
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | 110 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II (N16) | 90 коня | бензин |
| Nissan ALMERA II (N16) | 110 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II (N16) | 114 коня | бензин |
| Nissan ALMERA II Hatchback (N16) | 82 коня | дизел |
| Nissan ALMERA II (N16) | 82 коня | дизел |
| Nissan PRIMERA (P10) | 102 коня | бензин |
