комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180810 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 114,9 mm |
| височина | 47,5 mm |
| дебелина | 16 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.160 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180810 |
| спирачна система | Akebono |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21344
|
|
ICER 21345
|
|
ICER 21346
|
|
ICER D3577248
|
|
AKEBONO A213WK
|
|
ATE 13046059652
|
|
ATE 605965
|
|
BENDIX 572236B
|
|
BOSCH 0986493450
|
|
BREMBO P56018
|
|
DELPHI LP546
27.07 €
-20%
21.65 €
|
|
DON NDB183
|
|
DOYEN GDB0882
|
|
FERODO FDB780
53.56 €
-20%
42.85 €
|
|
FIRST LINE 1377
|
|
FMSI-VERBAND D3577248
|
|
FMSI-VERBAND D5377248
|
|
FREN-J 443681
|
|
FTE BL1296A1
|
|
FTE BL1296A2
|
|
GIRLING 6108829
|
|
HELLA PAGID T0014
|
|
HP (ZEBRA) HP2521
|
|
HP (ZEBRA) HP2695
|
|
ICER 180810
10.84 €
-0%
10.84 €
|
|
ICER 180810394
|
|
ICER 180810396
|
|
ICER 180810397
|
|
JURID 572236J
|
|
LEADER PARTS 20305341
|
|
LÖBRO 32092
|
|
LUCAS GDB882
|
|
LUCAS CAV GDB882
|
|
LUCAS DIESEL GDB882
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB882
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB882
|
|
LUCAS TVS GDB882
|
|
MAFIX PL196
|
|
MAGNETI MARELLI BP0963
|
|
MGA MGA263
|
|
MINTEX MDB1408
|
|
MK Kashiyama D01066
|
|
MOPROD MDP1269
|
|
NECTO FD6661A
|
|
NK 222217
|
|
OPTIMAL 9445
|
|
PAGID T0014
|
|
QH Benelux BP712
|
|
QUINTON HAZELL BP712
|
|
REMSA 21902
|
|
REMSA 221902
|
|
ROADHOUSE 221902
|
|
ROULUNDS RUBBER 443681
|
|
sbs 1501222217
|
|
SIMER 5181
|
|
SPIDAN 32092
|
|
TEXTAR 2134416005T4067
|
|
TEXTAR 2134401
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
TRISCAN 811010887
|
|
TRW GDB882
35.51 €
-20%
28.41 €
|
|
VALEO 598296
33.64 €
-20%
26.91 €
|
|
WOKING 319302
|
|
NISSAN 4106058A86
|
|
NISSAN 4106067A85
|
|
NISSAN 4106072A87
|
|
NISSAN 4106072A88
|
|
NISSAN 4106076A86
|
|
NISSAN 4106076A87
|
|
SUZUKI 5520062810
|
|
SUZUKI 5525064B20
|
|
SUZUKI 5525164B20
|
| Nissan SUNNY II Hatchback (N13) | 90 коня | бензин |
| Nissan SUNNY II (N13) | 90 коня | бензин |
| Nissan SUNNY II (N13) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY II Hatchback (N13) | 110 коня | бензин |
| Nissan SUNNY II Hatchback (N13) | 54 коня | дизел |
| Nissan SUNNY II купе (B12) | 110 коня | бензин |
| Nissan SUNNY II Traveller (B12) | 73 коня | бензин |
| Nissan SUNNY II Traveller (B12) | 73 коня | бензин |
| Nissan SUNNY II Traveller (B12) | 54 коня | дизел |
| Suzuki SWIFT I (AA) | 101 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 101 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 95 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 95 коня | бензин |
| Nissan SUNNY II Traveller (B12) | 84 коня | бензин |
| Nissan SUNNY II (N13) | 110 коня | бензин |
