комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180811 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 107,45 mm |
| височина | 44,6 mm |
| дебелина | 15 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 0.960 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180811 |
| спирачна система | Akebono |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/263 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21333
|
|
ICER 21334
|
|
ICER 21335
|
|
ICER D4517331
|
|
MARUTI 5520062840
|
|
A.B.S. 36656
13.37 €
-20%
10.7 €
|
|
AKEBONO A245WK
|
|
ATE 13046059852
|
|
ATE 605985
|
|
BENDIX 572179B
|
|
BOSCH 0986493340
|
|
BOSCH 0986593340
|
|
BREMBO P79005
|
|
DELPHI LP676
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
DOYEN GDB0883
|
|
EFI EDB0588
|
|
FERODO FDB588
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
FIRST LINE 1419
|
|
FMSI-VERBAND D4517331
|
|
FREN-J 620081
|
|
FTE BL1293A2
|
|
GALFER B1G10212082
|
|
GALFER G1021208
|
|
GIRLING 6108839
|
|
HELLA PAGID T0032
|
|
HP (ZEBRA) HP2554
|
|
ICER 180811
17.47 €
-0%
17.47 €
|
|
ICER 180811396
|
|
ICER 180811825
|
|
JURID 572179J
|
|
LEADER PARTS 20305351
|
|
LÖBRO 31413
|
|
LUCAS GDB883
|
|
LUCAS CAV GDB883
|
|
LUCAS DIESEL GDB883
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB883
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB883
|
|
LUCAS TVS GDB883
|
|
MAGNETI MARELLI BP0964
|
|
MGA MGA570
|
|
MINTEX MDB1474
|
|
MK Kashiyama D09005
|
|
MOPROD MDP1017
|
|
NECTO FD6560A
|
|
OPTIMAL 9495
|
|
PAGID T0032
|
|
QH Benelux BP584
|
|
QUINTON HAZELL BP584
|
|
REMSA 14722
|
|
REMSA 214722
|
|
ROADHOUSE 214722
|
|
ROULUNDS RUBBER 620081
|
|
SIMER 437
|
|
SPIDAN 31413
|
|
STOP 572179S
|
|
TEXTAR 2133315005T4047
|
|
TEXTAR 2133301
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TRISCAN 811069181
|
|
TRW GDB883
29.53 €
-20%
23.62 €
|
|
VALEO 598666
41.85 €
-20%
33.48 €
|
|
WOKING 047322
|
|
CHEVROLET 5520061880
|
|
SUBARU 5520061880
|
|
SUZUKI 5520051810
|
|
SUZUKI 5520061880
|
|
SUZUKI 5520062840
|
|
SUZUKI 5525060B80
|
|
SUZUKI 5525064B10
|
|
SUZUKI 5525160B80
|
|
SUZUKI 5525164B10
|
| Suzuki SWIFT I (AA) | 101 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 50 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 53 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 54 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT кабриолет (SF413) | 68 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II хетчбек (EA, MA) | 71 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 92 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 95 коня | бензин |
| Suzuki SWIFT II седан (AH, AJ) | 95 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (HA11) | 53 коня | бензин |
| Subaru JUSTY II (JMA, MS) | 68 коня | бензин |
| Suzuki CAPPUCINO (EA) | 64 коня | бензин |
| Suzuki ALTO (HA12, HA23) | 58 коня | бензин |
