комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180838 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 108,8 mm |
| височина | 47,42 mm |
| дебелина | 17 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.050 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180838 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | KBA 60714 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20775
|
|
ICER 20776
|
|
ICER 20777
|
|
DELPHI LP509
16.11 €
-20%
12.88 €
|
|
FIRST LINE 1561
|
|
ICER 180838
29.67 €
-0%
29.67 €
|
|
MOPROD MDP0346
|
|
NECTO FD672A
|
|
OPTIMAL 12053
|
|
SACHS 111_1041
|
|
SIMER 2452
|
|
SEAT SE131165081A
|
| Seat IBIZA I (021A) | 100 коня | бензин |
| Seat IBIZA I (021A) | 103 коня | бензин |
