комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180859 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 117,5 mm |
| височина | 65,6 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.477 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180859 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/164 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21520
|
|
ICER 21521
|
|
ICER 21522
|
|
ATE 13046028052
|
|
ATE 602805
|
|
BARUM BA2012
|
|
BENDIX 571437B
|
|
BREMBO P28019
|
|
CECAUTO 616950
|
|
DELPHI LP618
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
FIRST LINE 1152
|
|
FREN-J 456781
|
|
FTE BL1412F2
|
|
GALFER B1G10210082
|
|
GALFER G1021008
|
|
HELLA PAGID T5080
|
|
HP (ZEBRA) HP2716
|
|
ICER 180859
55.48 €
--0%
55.48 €
|
|
ICER 180859396
|
|
JURID 571437J
|
|
LEADER PARTS 20305451
|
|
LÖBRO 31789
|
|
MAFIX PL158
|
|
MGA MGA294
|
|
MOPROD MDP1046
|
|
MOTRIO 8671016508
|
|
OPTIMAL 9660
|
|
PAGID T5080
|
|
QH Benelux BP491
|
|
QUINTON HAZELL BP491
|
|
REMSA 233012
|
|
REMSA 33012
|
|
ROADHOUSE 233012
|
|
ROULUNDS RUBBER 456781
|
|
SPIDAN 31789
|
|
STOP 571437S
|
|
VALEO 598019
29.82 €
-20%
23.85 €
|
|
VALEO 598980
|
|
WOKING 230302
|
|
ROVER 67321162NBI
|
|
ROVER 67322036NBI
|
|
ROVER GBP90314
|
|
ROVER GBP90328
|
| Rover 200 хетчбек (XW) | 88 коня | дизел |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover CABRIOLET (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover CABRIOLET (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 90 коня | бензин |
| Rover 400 (XW) | 88 коня | дизел |
| Rover 400 (XW) | 103 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 75 коня | бензин |
| Rover 200 хетчбек (XW) | 95 коня | бензин |
