комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180862 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 89,9 mm |
| височина | 62,89 mm |
| дебелина | 17,5 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.090 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180862 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/739 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 21614
|
|
ICER 21615
|
|
ICER 21616
|
|
ICER 23212
|
|
ICER 23213
|
|
ICER 23214
|
|
BARUM BA2020
|
|
BENDIX 571406B
|
|
BREMBO P61041
|
|
FIRST LINE 3010
|
|
FOMAR Friction 51491981Q
|
|
FREN-J 491981
|
|
FTE BL1354A2
|
|
ICER 180862
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
JURID 571406J
|
|
LÖBRO 31874
|
|
MAFIX PL012
|
|
MOPROD MDP1157
|
|
MOTRIO 8671016176
|
|
OPTIMAL 9766
|
|
QH Benelux BP754
|
|
QUINTON HAZELL BP754
|
|
REMSA 17024
|
|
REMSA 217024
|
|
ROADHOUSE 217024
|
|
ROULUNDS RUBBER 491981
|
|
SACHS 111_0324
|
|
SPIDAN 31874
|
|
STOP 571406S
|
|
WOKING 070324
|
|
CITROEN 95659353
|
| Citroen ZX (N2) | 64 коня | дизел |
| Citroen ZX Break (N2) | 64 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 68 коня | дизел |
| Citroen ZX Break (N2) | 60 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 60 коня | дизел |
