комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180864 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 105,1 mm |
| височина | 54,4 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.130 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180864 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | E9 90R-01111/1477 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20905
|
|
ICER 20906
|
|
ICER 21609
|
|
ICER 21610
|
|
ICER 21611
|
|
ICER 21612
|
|
MEGA 95659340
|
|
A.B.S. 36766
29.23 €
-20%
23.39 €
|
|
ATE 13046039522
|
|
ATE 603952
|
|
BARUM BA2074
|
|
BENDIX 571525B
|
|
BENDIX 571743B
|
|
BOSCH 0986460983
|
|
BOSCH 0986560983
|
|
BREMBO P61042
|
|
BREMBO P61099
|
|
CECAUTO 614601
|
|
DOYEN GDB1033
|
|
EFI EDB0719
|
|
FERODO FDB719
30.06 €
-20%
24.05 €
|
|
FREN-J 553781
|
|
FTE BL1201A2
|
|
GIRLING 6110333
|
|
HELLA PAGID 8DB355019131
|
|
HELLA PAGID T9028
|
|
HP (ZEBRA) HP2782
|
|
ICER 180864
27.17 €
--0%
27.17 €
|
|
ICER 180864087
|
|
JURID 571743J
|
|
LEADER PARTS 20305501
|
|
LÖBRO 30974
|
|
LUCAS GDB1033
|
|
LUCAS CAV GDB1033
|
|
LUCAS DIESEL GDB1033
|
|
LUCAS ELECTRICAL GDB1033
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE GDB1033
|
|
LUCAS TVS GDB1033
|
|
MAGNETI MARELLI BP0295
|
|
MGA MGA282
|
|
MINTEX MDB1519
|
|
MOPROD MDP1068
|
|
MOTRIO 8671016561
|
|
NECTO FD6319A
|
|
NECTO FD6319E
|
|
OPTIMAL 9750
24.01 €
-20%
19.21 €
|
|
PAGID 8DB355019131
|
|
PAGID T9028
|
|
QH Benelux BP537
|
|
QUINTON HAZELL BP537
|
|
REMSA 19234
|
|
REMSA 219234
|
|
ROADHOUSE 219234
|
|
ROULUNDS RUBBER 553781
|
|
SACHS 111_0371
|
|
SIMER 507
|
|
SPIDAN 30974
|
|
STOP 571525S
|
|
STOP 571743S
|
|
TEXTAR 2090618045T4009
|
|
TEXTAR 2090604
72.28 €
-20%
57.83 €
|
|
TEXTAR 2160918005T4078
|
|
TEXTAR 2160901
|
|
TRISCAN 811010979
|
|
TRW GDB1033
30.6 €
-20%
24.48 €
|
|
VALEO 598155
28.49 €
-20%
22.79 €
|
|
WOKING 092334
|
|
CITROEN 95659340
|
|
CITROEN 95666970
|
|
PEUGEOT 425102
|
|
PEUGEOT 425120
|
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen C15 (VD-_) | 67 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | бензин |
| Citroen C15 (VD-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 64 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 75 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 88 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 101 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 120 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 98 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 94 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 хетчбек (7A, 7C, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 103 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 306 (7B, N3, N5) | 75 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 64 коня | дизел |
| Citroen ZX Break (N2) | 101 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 75 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 88 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 68 коня | дизел |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 58 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 110 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 110 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 60 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 75 коня | бензин |
| Citroen ZX Break (N2) | 60 коня | дизел |
| Citroen ZX (N2) | 60 коня | дизел |
| Citroen C15 (VD-_) | 60 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
| Citroen ZX (N2) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 69 коня | бензин |
