комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180865 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 104,25 mm |
| височина | 67,1 mm |
| дебелина | 18,2 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.174 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180865 |
| спирачна система | Lucas - Girling |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20963
|
|
VOLVO 33449968
|
|
ICER 180865
37.73 €
-0%
37.73 €
|
|
ICER 180865700
|
|
LÖBRO 30109
|
|
OPTIMAL 12054
|
|
REMSA 04630
|
|
REMSA 204630
|
|
REMSA 204687
|
|
ROADHOUSE 204630
|
|
ROADHOUSE 204687
|
|
SACHS 111_1042
|
|
SPIDAN 30109
|
| Volvo 340-360 (343, 345) | 71 коня | бензин |
| Volvo 340-360 (343, 345) | 68 коня | бензин |
| Volvo 340-360 (343, 345) | 70 коня | бензин |
| Volvo 340-360 (343, 345) | 80 коня | бензин |
| Volvo 340-360 (343, 345) | 54 коня | дизел |
| Volvo 340-360 седан (344) | 54 коня | дизел |
| Volvo 340-360 седан (344) | 102 коня | бензин |
| Volvo 340-360 (343, 345) | 109 коня | бензин |
| Volvo 340-360 (343, 345) | 112 коня | бензин |
| Volvo 340-360 седан (344) | 115 коня | бензин |
| Volvo 340-360 седан (344) | 68 коня | бензин |
| Volvo 340-360 (343, 345) | 105 коня | бензин |
| Volvo 340-360 (343, 345) | 118 коня | бензин |
| Volvo 340-360 (343, 345) | 110 коня | бензин |
| Volvo 340-360 седан (344) | 69 коня | бензин |
| Volvo 340-360 седан (344) | 72 коня | бензин |
| Volvo 340-360 седан (344) | 80 коня | бензин |
| Volvo 340-360 седан (344) | 105 коня | бензин |
| Volvo 340-360 седан (344) | 118 коня | бензин |
| Volvo 340-360 седан (344) | 112 коня | бензин |
| Volvo 340-360 седан (344) | 110 коня | бензин |
