комплект спирачно феродо, дискови спирачки ICER
комплект спирачно феродо, дискови спирачки
| Производител | ICER |
| Парт номер | 180866 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| дължина | 105,1 mm |
| височина | 54,4 mm |
| дебелина | 18 mm |
| качество | 300 |
| тегло | 1.110 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 180866 |
| спирачна система | Bendix |
| контролен знак за преглед | E1 90R-01101/166 |
| контактен датчик за износване | вкл. контактен датчик за износване |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ICER 20905
|
|
ICER 20906
|
|
ICER 20986
|
|
ICER 20987
|
|
ICER 21598
|
|
ICER 21599
|
|
A.B.S. 36565
14.11 €
-20%
11.29 €
|
|
AD AD531
|
|
ATE 13046039432
|
|
ATE 603943
|
|
BARUM BA2066
|
|
BENDIX 571524B
|
|
BOSCH 0986461763
|
|
BREMBO P61044
|
|
DELPHI LP696
21.47 €
-20%
17.18 €
|
|
FERODO FDB729
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
FIRST LINE 3029
|
|
FREN-J 721281
|
|
FTE BL1202F6
|
|
FTE BL2363A1
|
|
HELLA PAGID T9029
|
|
HP (ZEBRA) HP7221
|
|
ICER 180866
21.87 €
-0%
21.87 €
|
|
JURID 571524J
|
|
LEADER PARTS 20305521
|
|
MAFIX PL002
|
|
MAGNETI MARELLI BP0296
|
|
MGA MGA290
|
|
MOPROD MDP1054
|
|
MOTRIO 8671016564
|
|
NECTO FD6371A
|
|
OPTIMAL 9762
|
|
PAGID T9029
|
|
PEX 7344
|
|
QH Benelux BP521
|
|
QUINTON HAZELL BP521
|
|
REMSA 19244
|
|
REMSA 219244
|
|
ROADHOUSE 219244
|
|
ROULUNDS RUBBER 721281
|
|
SACHS 111_0574
|
|
SIMER 506
|
|
STOP 571524S
|
|
TEXTAR 2090618025T4009
|
|
TEXTAR 2090603
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
VALEO 598181
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
WOKING 092344
|
|
PEUGEOT 425091
|
|
PEUGEOT 425092
|
|
PEUGEOT 425165
|
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | дизел |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 45 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 60 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 55 коня | дизел |
| Peugeot 106 I (1A, 1C) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 54 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 50 коня | бензин |
| Peugeot 106 II (1) | 57 коня | дизел |
| Peugeot 106 II (1) | 27 коня | електро |
